Witam wszystkie nerki

12 lat temu
Witam wszyszystkie nerki i te jasno i te szaro- komurkowe. Nie myślałm że nas tak dużo jest. Byłam pewna że tak samotnie cierpie no może nie całkowicie bo czasem się ktoś odezwał znerkowymi problemami ale zeby w ciagu 3-dni 43 osoby skóra mi scierpła. ewa55
1072 odpowiedzi:
  • 8 miesięcy temu
    Nacia bardzo ci dziękuję za wsparcie. Jestem tu nowa dziewczyny, starałam się przeczytać wszystkie wasze posty ale za dużo tego jednak przez 12 lat się nazbierało. Podziwiam was wszystkie za walkę jaką toczycie z tym gadem. Ja jestem napoje rano na początku swojej drogi. Wczoraj dostałam wynik mr radiologicznie podejrzana o złośliwy proces rozrostowy zmiana ogniskowa w dolnym biegunie nerki prawej bez widocznych cech rozsiewu i bez cech nacieku sąsiadujących struktur w badaniu mr jamy brzusznej. Dodam że zmiana ma do 12 mm. Czytając wasze wcześniejsze wpisy wiem że nie jest duża ale strach i tak jest wielki. W środę mam umówionego urologa. Mam nadzieję że po wizycie będę wiedziała coś więcej na temat tej zmiany. Nie mam jeszcze rozpoznanego rodzaju raka natomiast w TK było podejrzenie rcc dlatego poprosili jeszcze o zrobienie mr. Więc wszystko jeszcze przede mną Pozdrawiam was bardzo serdecznie wszystkie walczące:)
  • 8 miesięcy temu

    Beatko napisałam też na priv żeby aż tak nie śmiecić:) Pewnie operacja Cię czeka i co mogę poradzić to dbać o siebie maksymalnie teraz jeśli chodzi o odżywanie, aktywność i oczywiście przyjemność. :)



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat