Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4835 odpowiedzi:
  • 2 lata temu

    Arturecki no niestety każdy jest kowalem swojego losu a choroba to już zupełnie inna historia. Nikt się z nas nie spodziewał, że zostanie jej wybrańcem i będzie dźwigał ten krzyż.                                          Pozdrawiam serdecznie  

  • 2 lata temu
    Arturecki - brawa za podejście do życia z naszą chorobą.
  • 2 lata temu
    W jaki sposób można otrzymać grupę inwalidzką ? Wystarczy sam fakt że jest się chorym?
  • 2 lata temu
    Arturecki - wstyd to jest kraść i tyle w tym temacie
  • 2 lata temu

    Arturecki jakie P.ma wyniki i jakie bierze leki że jest taki ważny.pozdrawiam

  • 2 lata temu

    Kochani  z okazji nadchodzącego Nowego Roku życzę Wam wszystkim dużo zdrowia, miłości, radości i dobrej opieki lekarskiej.♥️♥️♥️. I samych zer w wynikach molekularnych.

  • 2 lata temu

    Kadamana co u Ciebie, jak przebiega leczenie, jak się czujesz?  Pozdrawiam

  • 2 lata temu

    Witam. Czy przy braniu tego leku robiliście jakieś badania w kierunku nietolerancji i alergii pokarmowych? Bo  na pewno ten lek działa niekorzystnie na jelita i występują częste biegunki i problemy żołądkowe. Jak ktoś coś to bardzo proszę o jakieś pomocne informacje. Pozdrawiam!

  • Juras, u mnie tkz. rewolucje jelitowe właśnie zaczęły się gdy zacząłem brać Imatinib. Najpierw Nibix teraz Accord. Informowałem swoją hematolog, zaleciła mi Debutir, lek który ma błogosławienne działanie na jelita właśnie. A sam podjąłem decyzję o wizycie u gastroenterologa u którego zrobiłem także kolonoskopię. Stwierdził mikrozapalenie jelita które to w obecnych czasach i nawykach żywieniowych ma znaczna część populacji. Potwierdził zdanie Pani hematolog o wspomaganiu się Debutirem. Powiedział także aby obserwując symptomy idące z jelit dostosować swoje nawyki żywieniowe aby złagodzić skutki jelitowo żołądkowe. I to wszystko. Subiektywnie mogę powiedzieć, że gdy ograniczam nabiał...jest lepiej. 

  • 2 lata temu

    Dzięki Arturecki za szybką odpowiedź, pozdrawiam. Też mi się właśnie wydaje że jakieś mleczne rzeczy nie za bardzo odpowiadają od pewnego czasu moim jelitom. Właśnie zakupiłem Debutir Forte zobaczymy co zdziała w tej sprawie. Jak ktoś  jeszcze może się podzielić jakimiś spostrzeżeniami to byłoby bardzo miło.



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat