Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4834 odpowiedzi:
  • Cześć, ja 3 dawkę przyjęłam w pon. wiec wczoraj przeleżałam. Szczepiona jestem Moderną. Czyli 3 dawka to 1/2 dawki. 

  • 2 lata temu
    ja też jestem już po 3, ale tak jak z poprzednimi żadnych dolegliwości nie miałem.
  • 2 lata temu

    Nie wiem co o tym myśleć, po odebraniu certyfikatu po 3 dawce dostałam smsa z MZ o szczepieniu  po 3.01.22. Czyżby trzeba się zaszczepić 4 dawką p. Covid. A jak Wy będziecie reagować na zaproszenie dot.  szczepienia 4 dawki, czy będziecie się szczepić? Doczekaliśmy się trudnych czasów.Pozdrawiam♥️

  • Cześć, ja również otrzymałam SMS mimo zaszczepienia 3 dawka, myśle ze to automatycznie wysłano do wszystkich zaszczepionych. Nie planuje w tym sezonie ponownego szczepienia. Uważajcie na siebie ❤️

  • Czytałem kilka postów wcześniej na temat tasigny i tego jak się na niej męczycie. Cieszę się że trafiłem na takiego lekarza który w ogóle tasigne pominął. Jestem na spryclu, nie mam żadnych diet nie oszczędzam jakoś wyjątkowo swojego organizmu, żyje całkowicie normalnie, może źle robię ale wolę żyć krótko i dobrze niż długo i do dupy. 😉. A tą grupę w ogóle przeniósłbym na aplikację discord byłaby większa komunikacja i więcej treści Właśnie w tej chwili stworzyłem dla nas kanał zapraszam chętnych pod tym linkiem https://discord.gg/6jvbYpu8UM Jest tam jeszcze pusto mam nadzieję że go zapelnicie i tam będziemy mogli stworzyć społeczność która sobie pomaga.
  • Już jest nas troje. Nie boimy się to nie reklama 🙂. Aplikacja rozbudowana będzie można stworzyć fajny kącik. Ja stworzyłem grupę ale duszaą towarzystwa niestety nie jestem więc potrzebujemy Was więcej. 😉. Aplikacja discord a link powyżej to link zaproszenia do grupy. 

  • 2 lata temu

    Misiek a ta Twoja grupa czym się różni od obecnej?

  • thanks for the information
  • 2 lata temu

    czołem:)

    Czy ktoś z Was przyjmował lek peginterferon alfa-2a, "Pegasys"?

    Pozdrawiam:)

  • Nie traktuje jej jako swoja i masz rację jakoś mocno się nie różni a jednocześnie różni się bardzo. Po pierwsze można aktywniej się komunikować bez często niepotrzebnej zwłoki bo są na bieżąco powiadomienia. Po drugie można przypinac jakieś ważne informacje które tutaj znikają w gąszczu przeszłych postów. Można tworzyć podgrupy dodawać i przypinać multimedia artykuły. Wszystko to co może być pomocne i na co odpowiedzi już padły. Nie chce żeby ten wątek tutaj umarł ale niektórzy potrzebują w miarę szybkiej odpowiedzi a tutaj jak się nie zajrzy bo się zapomni mijają dni. Wiem że niektórzy zaglądają tu codziennie ale ja np czasem jak sobie przypomnę a doceniam wasze doświadczenia. Ja nie zmuszam nie naciskam. Zaproponowałem tylko ze względu na to czego brakuje mi tutaj. 😉



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat