Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4837 odpowiedzi:
  • 4 lata temu
    Dobry wieczór! Już dawno się nie odzywałam, ale postanowiłam Was podpytać. Czy jakoś szczególniej o siebie dbacie w związku z pojawieniem się koronowirusa? Niby w Polsce jeszcze nie ma osoby zarażonej, ale jednak my jesteśmy bardziej narażeni... Stąd moje pytanie.
  • 4 lata temu
    BasiaM na początku leczyłam się w Lublinie, teraz w Krakowie u dr Sachy. Pozdro:)
  • 4 lata temu
    Terazja - na razie nie martwmy się :)
  • 4 lata temu

    Witam. Takie mam wyniki molekularne w przewlekłej białaczce szpikowej. Biorę imatinib 400mg raz dziennie przez około 6 lat. I czy jest szansa że kiedyś nie będę musiał brać tego gówna albo zmniejszą dawkę? Czy jesteśmy skazani już na zawsze na leki? Jak to jest u Was?

  • 4 lata temu

    m

  • 4 lata temu

    masz super wyniki. Pamiętaj ze to jest lek pierwszego rzutu a wyniki tajne. Powodzenia 👌

  • 4 lata temu

    fajne 

  • 4 lata temu
    Juras na przewlekłą białaczkę szpikową mój ojciec zmarł w zeszłym roku bo to ''gówno'' Imatynib przestało działać. Bogu dziękuj że wszystko jest w porządku i doceniaj co masz.
  • 4 lata temu

    Mam

  • 4 lata temu

    mam podobne wyniki do Twoich. Wspulczuje z powodu ojca. Ale co się stało, nie dostał innego leku. Jak długo przyjmował imatynib. Przykro mi😪



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat