Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4835 odpowiedzi:
  • 4 lata temu
    Kosma - ja brałam latami lek na żołądek, omeprazol. Brałam go za długo bo lekarze bali się go zabrać. I efekt jest taki że tak mi lek zobojętnił kwasy moje dobre bakterie się pogubiły i nie jest dobrze. lek się bierze góra rok. BasiuM - miałam na żywca robioną gastro. Tylko psik taki do buzi aby lekko znieculić, jezyka nie miałam. Ale nie bolało. Drugi raz robiła mi babka która źle to robiła i bolało i było głupio
  • 4 lata temu
    BasiuM - kurcze o co chodzi z tymi dziąsłami? Bolą? Ja tak miałam przy spryclu. Wrażliwe, bolące, bez ran jak Ty. Ale kupiłam maść jakąś ziołową i szczoteczkę do zębow dla ludzi po operacji zębów i nią masowałam dziąsła. Bardzo pomogło
  • 4 lata temu
    Jadwigap Jadziu, tak obiecałam i biję się w pierś. Remont mnie wykańcza. Nie mam ochoty na nic. Jak mnie nie ma na budowie to załatwiam co mogę albo śpię. Pogoda do bani więc oddychać nie mogę. Od piątku jestem na tramalu z nowym wkłuciem więc już mi się odechciewa wszystkiego. Jutro wkłucie przenoszę na właściwą rękę więc znowu będę się tramalować
  • 4 lata temu
    Jadziu napisałam Ci na priv
  • 4 lata temu
    Nala - mam tak dość często z tymi dziąsłami i tak z tydzień zawsze mnie to trzyma.... ale co tam - da się wytrzymać :) Pozdrowionka....
  • 4 lata temu

    Witam Was wszystkich bardzo świątecznie i wszystkim również życzę miłych, radosnych świąt Bożego Narodzenia. Ja mam super prezent dla siebie, odebrałam dzisiaj wynik i jest 0,0032.Hura👍♥️♥️♥️

  • 4 lata temu

    Jadziu - fajny wynik!!! Gratulacje ❤️

  • 4 lata temu

    Jadziu gratuluje. Mój ostatni wynik 0;0064 też  dobry. Ale podniosła mi się  kreatynina w surowicy. Mam się zgłosić do neurologa pozdrawiam 😍

  • 4 lata temu

    Dziękuję Basiu i Dora. Narazie jakoś idzie, oby gorzej nie było. 

    Dora a czemu neurolog, wydaje mi się że do nefrologa. Bo kreatynina ma związek z nerkami. Pozdrawiam serdecznie., 😍😍

  • 4 lata temu

    Jadziu. Do nefrologa. Mój telefon wie lepiej co pisać  😆



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat