Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4835 odpowiedzi:
  • 4 lata temu
    hej.... na żywca mieliście to badanie??? dla mnie byłoby to nie do przejścia....
  • Hej BasiuM wszystko jest do przejścia (na żywca) ale to chyba kwestia wrażliwości i odruchu wymiotnego. Dla mnie bardziej bolesne było pobranie szpiku jak do tej pory 7-krotne. B.B.
  • 4 lata temu
    4 lata brałam Sprycel , w ubiegłym roku miałam robią gastroskopie i wszystko było ok. Brałam OSŁONKĘ GASTRO , ale to bardzie na jelita. Gastroskopia - do przejścia, krótkie badanie., na kolonoskopie bez znieczulenia juz bym sie drugi raz nie zgodziła. Dziś rocznica - 10 lat jak wylądowałam na hematologii .Pozdrawiam :)
  • 4 lata temu

    Elu to życzę Ci jeszcze dalszych dziesiątek w zdrowiu. Pozdrawiam 🙂 ❤️ 

  • 4 lata temu

    Kochani czy ktoś z Was miał lub ma dolegliwości ze wzrokiem. Otóż od około miesiąca mam pieczenie, ból oka. Byłam prywatnie u okulisty który stwierdził stan zapalny oka, dał leki ale słaba poprawa. Czuję taki dyskomfort. Może ktoś coś podpowie. Pozdrawiam 

  • 4 lata temu

    Jadwiga ja też mam problem z oczami. Zapuchniete, łzawiące a to Ci się wylewa z oczu to pali powieki jak kwas. We wtorek od mojej hematolog dostałam receptę na maść i krople no i pomogło. Lek nazywa się TOBREX 

  • 4 lata temu

    Jadwiga maść i krople muszą być z antybiotyków. Nie ma to nic wspólnego z lekami które bierzemy na psb wg mnie jest to bakteryjne zapalenie spojówek i nosi być antybiotyk. Moja doktor mnie też chciała wysłać do okulisty ale poprosiłam ja i receptę na maść z antybiotykiem

  • 4 lata temu

    piszę z tel to trochę nieskladnie wychodzi 😩

  • Jadzia teraz panuje okropne zapalenie spojówek, moja córcia ma a teraz mąż się zaraził. Słyszałam od znajomych że do 3 tyg podobno się utrzymuje. 
    Pozdrawiam 

    Wiola

  • 4 lata temu
    Witajcie . dzieki wielkie za odpowiedzi i zainteresowanie.Ja mam wirusowe zapalenie spojowek i oka golnie. Biore masc floxal i inne pierdoly. Byc moze, ze jest cos w powietrzu. Wogole ta pogoda teraz jest przytlaczajaca. Trzymajcie sie cieplo i zdrowo,pozdrawiam.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat