Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4834 odpowiedzi:
  • 4 lata temu

    Basiu jaka słodka psinka!!!! Do miziania taka kochana!!! No i tez na pościeli jak moje krolewny i książe

  • 4 lata temu

    Hanasz o matko jakie oczęta cudne!!! To prawda! Psom mozna wszystko powiedzieć!!! I nigdy nie powiedzą - skończ bo przynudzasz hahahaaaaa

  • 4 lata temu

    Dzikken witaj. Ja jem Tasigme ale nigdy nie mialam takich problemów o ktorych piszesz. 

  • 4 lata temu

    Chcialam Was powiedzieć, ze po 3 mcach zmiejszonej Tasigmy moje zastawki serca działają troszku lepiej. Po 6 latach usłyszałam w końcu że nie jest gorzej.

  • 4 lata temu

    Basia czas szybko leci zobaczysz jak Twoja Maja spowaznieje i bedzie na kanapie przesiadywac i tulic sie do Ciebie. Trafiła do dobrych ludzi i dlatego z taką radością psoci 😂

  • 4 lata temu

    Nala te oczeta udają ze nic sie nie stalo jak na chwilke wychodze a ze stolu kanapka dziecka znika. No bo czy te oczy mogą kłamać? 

  • 4 lata temu

    Nala to dobre wieści  ze Twoje zastawki trochę odpoczna od tego bombardowania lekami. To dobrze,widać że nie są zniszczone tylko przemeczone 👍

  • 4 lata temu
    Nala Ty jesteś Ironwomen !!!
  • Mam do Was pytanie czy bierzecie jakieś środki osłonowe na żołądek?. Gdyż ostatnio coś mnie boli i 15 października miałem robioną gastroskopię i wyszło mi że mam 6 nadżerek na żołądku i zapalenie żołądka. Piję siemie lniane ale trochę pomaga. Ale mam pytanie czy bierzecie jakieś probiotyki lub inne rzeczy aby osłonić żołądek. Biorę Sprycel już 14 miesięcy

  • Też biorę Sprycel a także w październiku miałam robioną gastroskopię z wynikiem taki jak Twój (nadżerki i zapalenie błony śluzowej żołądka) .Hematolog w związku z tym przepisał mi MESOPRAL w dawce raz dziennie przed jedzeniem. Dostałam informację, że Sprycel podrażnia żołądek a MESOPRAL to łagodzi. Pozdrawiam B.B.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat