Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4837 odpowiedzi:
  • 4 lata temu
    Dziękuję babeczki kochane!!! Chciałam Wam zdjęcie wkleić ale nie mam takiej możliwości. A Wy???
  • 4 lata temu
    no rzeczywiście nie da się hm…
  • 4 lata temu
    witajcie zostala mi tasigna czy jest ktos kto by potrzebowal ?
  • 4 lata temu
    Nala jaką dawkę tej Tasigmy bierzesz? Ja mam brać jednorazowo 3 kapsułki po 200 mg raz dziennie, a Ty widzę miałaś 2 razy dziennie?
  • 4 lata temu
    Barban - a co teraz bierzesz?
  • Hey wszystkim.

    Czy orientujecie się jak jest przewozem samolotem naszych leków tzn w bagażu podręcznym ?

    Czy normalnie można je mieć czy trzeba mieć jakieś papiery od lekarza ?

    Nie chce wkładać leków do bagażu nadanego bo jak mi zgubią to wtedy zostanę bez niczego. 

    Pozdrawiam 

  • 4 lata temu
    Wiolkafiolka- w czasie podróży samolotem leki mam zawsze w bagażu podręcznym, w worku plastikowym,razem z kosmetykami. Nie biore żadnych dokument ow dot. choroby
  • Dzięki Ela 

    Pozdr

  • Witam rzucicie okiem i napiszcie co sądzicie tylko szczerze:

     http://pomagamanietylkogadam.pl/#

    Z góry dzięki pozdrawiam

  • 4 lata temu
    Kosma1985 - nie wiem co o tym sądzić.... przewlekła białaczka szpikowa - może w tym 3 stadium najgorszym.... no ale leczenie za granicą? hm…. wszystko jest możliwe... Ja ostatnio miałam przykre zdarzenie w gabinecie u hematologa, gdzie wręcz zostałam zastraszona, ze jak zrobię pewien krok to będę leczona hydroksymocznikiem…. i to po 30 latach opłacania składek na ZUS.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat