Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4835 odpowiedzi:
  • 4 lata temu

    BasiuM  ja po roku leczenia  miałam 0,058. I wtedy p.hematolog mówiła, że jest dobrze . Po 2 latach leczenia wynik 0,016, tez hematolog mówiła, że jest ok, a po 3 latach czyli teraz 0,0031.Nie wiem jak długo bierzesz lek. Porównaj jak coś z moimi. Pozdrawiam.:).

  • 4 lata temu
    Dzięki dorota52, uspokoiłam się.... Leczę się 1,5 roku...pa....
  • 4 lata temu

    Basiu po pięciu latach wpadniesz w rutynę, a czas tak szybko leci. Pozdrawiam 🙂 ❤️

  • 4 lata temu
    Jadziu napisałam Ci na priv
  • 4 lata temu

    Basiu coś mam problem z odebraniem wiadomości od Ciebie. Pozdrawiam 

  • 4 lata temu

    Basiu już ok. 

  • 4 lata temu
    Basiu M - jeśli w swoich wynikach nasz 0 po przecinku to jest bardzo dobrze!!!!!!! Oczywiście najpiękniej mieć dwa zera po przecinku, ale z jednego też się bardzo cieszymy!!!
  • 4 lata temu
    A tak w ogóle kochani moi pragnę się podzielić dobra nowiną – otóż moje wyniki się jednak polepszyły. I Tasigma w ilości 1 tabl rano i 1 tabl wieczorem zostaje. Ale ale!!!!!!!!!!! Lekarka zgodziła się na eksperyment – w całym miesiącu sierpień będę jadła Tasigmę w mniejszej ilości. Poranna tabl zostaje za to tabletka wieczorna co drugi dzień!!!!! Normalnie szok i radość że na wyjeździe będę mogła jak normalny człowiek pić i jeść po południu a nie o suchym pyszczku siedzieć i jeść na czas bo leki!!!!!!! W piątek mam szpital kardiologiczny. Będę miała egrospirometrię. Jeśli dobrze wypadnę nie będą mnie na razie dziurawić i grzebać w sercu. Muszę 10 min na bieżni wytrzymać a sztuką jest nie zemdleć    Od 6 lat Tasigmie podporządkowałam życie i nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że będę co drug dzień mogła ot tak pić i jeść jak mi się podoba!!!!!!!!!! Całuski, buziaczki, cukiereczki!!!!
  • Nala to super wiadomości. Oby tylko takie

  • 4 lata temu
    Nala - cieszę się z Tobą :)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat