Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • Kosma - no za dużo piwa jak na tydzień. Ja lubię cydr, więc święta nie jestem, ale u Ciebie za dużo. Ostatnio z bolu i załamania popiłam leki i tramal cydrem, nie jestem z siebie dumna.............. ale nie piłam pół roku. Ja po alko puchnę, żołądek mnie czasami boli, więc dałam sobie spokój z piciem........No a przy okazji czułam, że wydolnośc do bani po piciu, więc nie pijam juz

  • Och Nala odezwałaś się, to super. Pomyślałam o Tobie i zajrzałam na stronę a tu miła niespodzianka, Jak się czujesz?. Wracając do używek to niestety trzeba spasowac i wybrać zdrowie. Bez tych specjałów można funkcjonować Pozdrawiam 🙂 ❤️ 

  • Witaj Jadziu. Twoje słowa jak balsam na mom smutną duszę kochana 3

    Dziękuję, już mi lepiej. Ból na święta odpuścił to i humor wrócił. Tylko leje dziś u nas, więc w domu siedze, bo nie ma czym oddychać.

    Tak, bez alko da się żyć, racja, tylko cydr to po prostu samczy taki............a że mam słabą głowę to i smutki wszystkie po nim uciekały. Ale trzeba wybrać.......... ściskam serdecznie

  • Hej Dziewczyny właśnie wiem dlatego i muszę to ograniczyć i dlatego potrzebowałem to usłyszeć od Was, wiecie jak jest zostają jakieś niewskazane zachciewajki z poprzedniego życia a człowiekowi się dalej wydaję że jest taki jak kiedyś, jutro idę oddać krew bo 02.05 mam wizytę i mnie już cholera bierze, mam wizyty co miesiąc do końca roku. Napiszcie mi co myślicie o piciu alkoholu przy naszym stanie abym wyrzucił to z głowy dostał takiego mobilizującego kopa w tyłek. :)

  • OGŁOSZENIE

    Mam do oddania 48 kapsułek Tasigny. Obecnie jestem na Spryclu, tamtych tabletek już nie potrzebuje, a nikt też ode mnie nie wołał że mam tamte oddać. 😉 Wszelkie info na priv. 

  • Nalu cydr to słabizna 

  • 5 lat temu

    Nala - byłam w piątek u rodzinnego - zapisał mi maść Ibuprom i Olfen tabletki - masaże dopiero mogę mieć jak mi przejdzie stan zapalny. Smaruję się 3 razy dziennie, tabletkę wzięłam tylko jedną, bo już mi lepiej trochę, ale było tak, że nie umiałam się z łóżka podnieść - co ja za figury robiłam, żeby wstać z tego łóżka... he,he…. Jutro lecę do Londynu na kilka dni no i modlę się, żeby jakoś funkcjonować... pozdrowionka....

  • Hej Żona weszła na forum i przeczytała co powypisywałem o tym piwie i mnie trochę opierdzieliła co ja wypisuję!!!, :) Bo chciałbym sprostować że sytuacja taka zdarza się od czasu do czasu a nie notorycznie a wyszedłem na jakiegoś pijusa :) Takie Moje Sprostowanie ;) Trzymajcie się :)

  • 4 lata temu

    Kosma nie przejmuj się, wszystko co ludzkie nie jest nam obce. Pozdrawiam 🙂 

  • Witam Serdecznie mam do Was pytanie czy korzystacie przy leczeniu z jakiś form suplementacji czy spożywanie jakieś zioła, bo powiem szczerze już spotkałem się z opiniami na temat medycyny alternatywnej tylko chciałbym znać wasze zdanie w tym temacie, bo wiadomo nie chcę zakłócić procesu leczenia i przesadzić ale z drugiej strony jeżeli coś by było pożądane dla mnie i skuteczne chciałbym spróbować. Prosze Was o opinie w temacie



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat