Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4834 odpowiedzi:
  • Jak tam na przedwiosniu, wszyscy zdrowi? 🙂

  • Jadwiga chyba żartujesz.  :-). U mnie wszyscy chorują.  Ja się szybko wylizałem ale w domu mam przypadek sporych powikłań.  Teraz wychodzimy z astmy.  W pracy też mnóstwo zwolnień.  Epidemia.  

  • Misiek, życie, życie. Pozdrawiam i życzę zdrówka TOBIE i rodzinie. 

  • 5 lat temu

    Bierzcie zapobiegawczo groprinosin lub eloprine lub neosine  - mnie to pomaga ostatnio.... pozdrawiam

  • 5 lat temu

    Choruje tak jak wszyscy na tym forum. Biorę imanityb i puchnę tak jak w standardzie buzia i oczy nogi tez czasami. Mam pytanie jakie tabl. na odwodnienie bierzecie, ja mam Spironol i nie jest wg mnie tak bardzo skuteczny, prawie nie rusza. No i jeszcze drugie pytanie czy można brać jakie masaże które pomogą przy usunięciu choć trochę tych obrzęków     

  • 5 lat temu

    Jak ja puchłam to lekarka przepisała mi Tialorid - dla mnie był bardzo skuteczny, wystarczyło ma jak brałam raz na tydzień.

  • Witam jestem nowy bo podejrzewam nowotwor krwi. Poszedłem do lekarza bo martwiło mnie częste pocenie się a najbardziej w nocy. Lekarz zlecił morfologię . No i wyszło w pierwszej 30 tys leukocytów i reszta podwyższona podał mi antybiotyk klacid po czym spadło do 22 tys . Rodzinny twierdzi ze to nie nowotwór bo ten antybiotyk by był jak jak ciastko dla byka.  No ale poszedłem do hematologa po znajomosci i wysłał mnie na badanie szpiku i coś tam jeszcze i przyjmie na oddział. Czy faktycznie antybiotyk by nie pomógł w tym wypadku ?? Jest ktoś co może mi coś podpowiedzieć mogę pokazać wyniki morfologi . Ogólnie wyniki mam poprzewracane tylko czerwone krwinki i hemoglobina ok . Rodzinny twierdzi ze to nie typowa infekcja . 

  • 5 lat temu

    dzięki🙂 Basia 12 marca idę do lekarki to może mi zmieni lek 

  • 5 lat temu

    Cześć Wszystkim.

    rafal88 Ty się nie martw na wszelki wypadek. Rób badania i bądź dobrej myśli. W temacie naszych generyków śpieszę Wam donieść, że mimo, że niezbyt dobrze go znoszę to Imatinib Accord daje radę. Moje obawy co do tego leku były nieuzasadnione, po raz czwarty miałem dwa zera po przecinku 0,006 (w trakcie ponad 6 lat leczenia). Także nie przejmujcie się, leki działają mimo, że je nam co chwila zmieniają. Wiosna idzie, niedługo czas się zmienia i to w właściwą stronę (tak, tak wiem...:-), ale mimo wszystko). Życzę Wam dużżżo zdrowia i coraz lepszego samopoczucia - mimo wszystko. Pozdrawiam 

  • Dzięki kolego ja i tak już strzępek nerwów :) no nic nie zostało tylko czekać aż wezmą do szpitala :) zdrowiej kolego i pozbądź się tego paskudztwa ;) 



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat