Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4835 odpowiedzi:
  • Zdrowych i wesołych Świąt dla wszystkich

  • Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia  wszystkim życzę.   Dużo, dużo zdrówka. 

  • 5 lat temu

    Wszystkim życzę zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia .

  • Jak tam po świętach, wszyscy zdrowi? Pozdrawiam 🙂 

  • Wszystkiego najlepszego  w Nowym Roku  ! Dużo, dużo  zdrówka, bo ono najważniejsze !. 🙂😍

  • Pozdrowienia dla wszystkich w Nowym Roku  Dużo dużo zdrowia. Jadziu jak twoje wyniki

  • O wyniku dowiem się 17 stycznia, mam nadzieję, bo teraz ta przerwa świąteczna to może się wydłużyć oczekiwanie. Dam znać, pozdrawiam 🙂, ogólnie jest ok. 

  • 5 lat temu

    Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla Wszystkich.                                                                                             Czy mozna brac apap od goraczki .Czy ktos bral w tej naszej chorobie?

  • k5555 witam :). Ja przyjmuję imatinib teva  i nie mogę  przyjmować  paracetamolu. Tak więc  i apapu.  Biorę ibuprom jeśli zachodzi potrzeba.  Tak poleciła mi moja pani dr hematolog . Pozdrawiam  zdrówka  życzę  🙂

  • mi mój hemantolog nie pozwala brać paracetamolu.   Mozna brać pyrargin



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat