Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • Katazynka moja hematolog mówi: unikamy słońca nie opalamy się a Vit. D suplementujemy!!! I ja się tego trzymam, pozatym kiedyś czytałam artykuł że przy białaczce wzrasta ryzyko zachorowań na czerniaka - więc bez opalania mogę żyć!

  • Ciekawe.
  • jak znosicie ten upał. Pozdrawiam

  • Uff jak gorąco, ale jest ok. Ja lubię ciepelko. Pozdrawiam 

  • 5 lat temu

    Ja większość czasu jestem w pracy, na szczęście klimatyzacja działa... ale strasznie głowa mi się poci.... :)

    Pozdrowionka....

  • Basiu wszyscy sie pocimy bo  temperatura afrykanska. A poza tym to wszystko  dobrze u Ciebie.

  • 5 lat temu

    Jadziu - mnie głowa poci się nawet jak nie ma upału... Idę do hematologa 13 sierpnia - jest to bardzo ważny dzień, który zadecyduje o moich rokowaniach... mam trochę stracha... mam coraz większe problemy ze zmęczeniem i sennością....  a co u Ciebie?

  • Basiu bedzie dobrze,mysl pozytywnie. Ja biore nadal accord,wyniki wrocily mniej wiecej do normy, ale pokaza badania molekularne jakie dzialania ma ten lek.Ogolnie czuje sie dobrze.Teraz maly ruch jest tu na forum, ciekawe co u Nali  i innych  z ktorymi dzielimy wspolna sprawe, Pozdrawiam

       

  • Bardzo fajne info.
  • Ciekawe.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat