Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4850 odpowiedzi:
  • 5 lat temu

    Nala fajnie że jesteś wracaj szybko do zdrowia .Pozdrawiam Cię serdecznie.

  • Nala dasz radę i zawsze miej to z tyłu głowy, że musisz przetrwać ten trudny czas. Trzymaj się i zdrówka, zdrówka Ci życzę. 

  • Nalunia wszystkiego dobrego! Zdrówka zdrówka zdrówka! :)

  • Basiu jak tam włosy, wychodzą czy lepiej. Ja przy accordzie nie widzę różnicy, może krótko go biorę i jeszcze organizm nie reaguje. Będę się martwić jak będzie się coś działo. Tak to ogólnie ok. Basiu a spytam tak nieśmiało ile Ci lat do emerytury zostało,odpowiedź nieobowiązkowa. Pozdrawiam 

  • 5 lat temu

    Jadziu - włosy mi jakby mniej wychodzą. Ale biore cały czas Merz Specjal no i tą odżywkę WAX. Widzę, że mam już odrosty na 1,5 cm. Jadziu ja jestem z 1963. no to jeszcze trochę do emerytury, a czuję się beznadziejnie. Dzisiaj po pracy spałam 3 godziny i nie mogłam się obudzić. Ostatnio tak się czułam przed diagnozą mojej choroby. I nie wiem czy to już z wiekiem czy po tym Spryclu. Ogólnie jest OK, ale muszę uważać co zjem, bo żołądek jest słabszy po tym Spryclu. Pozdrowionka 🙂

  • Basiu dziękuję za szybką odpowiedź, wszystko powoli się ułoży. Z zoladkiem też muszę uważać, ale "my" kobiety dojrzałe damy radę. Życzę Ci wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam 

  • Dziękuję kochani za te słowa!!! Powoli obrzęk robi się na rece ale mogę jeść!!! To taka radość że mogę jeść, że nie macie pojęcia jak się ciesze!!!

  • BasiuM - miejmy nadzieje, ze czujesz się tak przez pogodę. Sprycel jest taki fajny! Troche po żołądku daje, ale po kwartale lekkiej diety będzie już wszystko dobrze. Ważne aby sprycel jadać do obfitego posiłku - najlepiej do obiadu

  • 5 lat temu

    Witam Wszystkich - czy ktoś z Was jak miał zmieniany lek to musiał iść do szpitala na kilka dni czy od razu dawali do domu?

  • Zmiany leku na ogół dostaje się jako kontynuację leczenia, ja brałam dalej w domu. Może również być inaczej. 



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat