Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • Przepraszam Iwoska. To mój telefon źle pisze😍😍😍😍

  • 5 lat temu

    Nalunia - co u Ciebie? lepiej?  martwię się....

  • Dora 1119 dziękuję za troskę, otóż po dwutygodniowej przerwie znów za 2 tyg wyniki i zobaczymy. Może trzeba będzie się samemu upomniec o zmianę leku jak będzie gorzej lub huśtawka w wynikach. Ja przez tyle lat przywyklam, ale zobaczymy. . . . . . Nala odzywaj się, bo lżej na sercu. Pozdrawiam 

  • Witajcie kochani

    Bardzo dziękuję za te wszystkie dobre słowa. Nawet nie wiecie jak to bardzo pomaga.

    Niestety ale skutki uboczne po pompie są nie do opisania. A ból jest okropny. Brak snu, brak jedzenia, biegunki i inne rzeczy o których nie wolno pisać…. Zaproponowano mi przekłucie się w udo, bo tam jest tłuszcz, ale dostałam dreszczy, gorączki a lek jakby sparzył mi nogę (lek mój zawiera kwas solny) Przez tydzień nie spałam, jadłam tylko lody. Jestem gorzej wymęczona niż po pierwszej agresywnej chemii.

    Musiałam przebić się ponownie w rękę.

    Wczoraj w miarę obyło się bez bólu, spałam cały dzień. Dziś udało mi się na działke pojechać, aby nie oszaleć w domu.

    Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję!!!!!!

  • Moja odskocznia to ta działka

  • Posiałam nasturcję, bratki i stokrotki aby mieć piękne kwiatki do ozdabiania sałatek. Pierwszy kwiatek już jest, ale nie miałam sumienia go zrywać

  • 5 lat temu

    Kochana Nala - tak musisz się męczyć, szybko wracaj do zdrowia - życzę Ci z całego serca.

    Aż mi nie wypada skarżyć się, że nie mam siły do niczego i jestem wiecznie zmęczona, ale tak to już chyba będzie, bo jestem coraz starsza... Trzymaj się Nalunia 😍

  • Nala jak dobrze cię widzieć usmiechnietą. Wracaj szybko do zdrowia ❤❤❤

  • 5 lat temu

    👍😍  Naleczko tak trzymaj!!!



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat