czy mieliście takie cóś :(

7 lat temu
Witam poszukuje osoby która miała coś takiego na skórze w czwartek mam lekarza ale panikuje pojawiło mi się to podczas ciąży najprawdopodobniej w pachwinie bo nie widziałam tego wcześniej a brzuszek przeszkadzał wczoraj zaczęło swędzieć i ropa się pojawiła :(
4 odpowiedzi:
  • Tak mialam w ciągu kilku lat usunęłam 10 takich, są to znamiona barwnikowe tak to się fachowo nazywa, chirurg-onkolog to usuwa wysyla do badania histopatologicznego, po 2 tygodniach wynik, w moim przypadku to byly duże pieprzki:P idź do lekarza rodzinnego pokaz to, dostaniesz skierowanie do onkologa(nie dlatego ze to rak czy cos strasznego, po prostu onkolog zajmuje się zmianami patologicznymi) i onkolog kwalifikuje do wyciecia, caly zabieg trwa max 20 minut lacznie z szyciem. Znieczulenie miejscowe. Ropa pojawila się dlatego ze podrażnilas w jakis sposób to znamie, a swedzi bo jest wypukle i suchem:) tak wiec bez stresu podejdz do tego na luzie:)
  • Ja jestem umówiona do dermatologa w czwartek prywatnie u niego też chyba dostanę skierowanie. Czy odrazu iść do swojego lekarza?
  • Najlepiej jak pójdziesz do kogoś kto zajmuje się czerniakami. Taka osoba tylko spojrzy i już wie jakie są problemy. Najlepsi są w COI ale tam trzeba swoje na wizytę odczekać i ja znalazłam taka prywatna przychodnie Onkolmed ,która ma lekarzy stamtąd. Jest Prof Rutkowski i DR Sałamacha. Ja jak najszybciej chciałam sie dowiedzieć co to jest więc poszłam do Dr Sałamachy. Bardzo konkretny specjalista. Czerniak to nie był na szczęście ale i tak zmianę chciałam wyciąć dla świętego spokoju więc u niego nie było z tym problemu. Po dwóch tygodniach nie miałam śladu. Polecam bardzo Pana Doktora
  • polecam poczytać - www.pcme.pl/nowotwor-skory-objawy-leczenie-klinika/ zawsze warto wiedzieć coś na ten temat. A Ty się nie przejmuj na zapas, tylko idź do lekarza ;)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat