Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • @pati1477, napisz do mnie na priv, mój mail to anka0091@op.pl... odp Ci bezpośrednio na wszystkie pytania :-)
  • 10 lat temu
    Dziś odebrałam w Gdańsku Nibix
  • Ja w Warszawie dostałam Imatinib Polfa. Źle go znoszę. Mam bolą mnie kości i mam straszne nudności. Biorąc glivec czułam się bardzo dobrze.
  • 10 lat temu
    Witam w Łodzi Imakrebin, firma zarejestrowana w Luksemburgu , wyprodukowano na Cyprze , choć nie słyszałem żeby tam cokolwiek produkowano, pewnie następna firma krzak, robią to pewnie w Indiach , cen na razie nie znalazłem bo nawet na stronie naszego cudownego ministra Arłukowicza jeszcze cen nie wymyślili, dziś pierwsza tabletka, zobaczymy jakie będą objawy, bo lekarz mówił że to normalnie CUDO jak i wszystkie generyki , ale na koniec kazał sobie przypomnieć żeby zrobić ponownie badania molekularne przy następnej wizycie, choć robiłem w tamtym miesiącu(wyszły MMr), a przez 2,5 roku, 2 razy z tym ostatnim, to teraz będzie robił co miesiąc, ale wszystko gra, dziś pierwsza tabletka zobaczymy pozdrawiam Marian
  • 10 lat temu
    @Justyna Mam kontakt z naprawdę wieloma pacjentami, którzy się leczą we Wrocławiu i każdy z nich otrzymuje we Wrocławiu Glivec.
  • 10 lat temu
    Póki co w Szczecinie wydawany jest Glivec.
  • 10 lat temu
    A ja wróciłam z IHiT z Nibixem :( podobno nikt tu nie dostał Glivecu..........
  • 10 lat temu
    Tez tak slyszalem podczas wizyty 7 lipca gdy 23 osoby dostaly w IHiT Nibix. Dzis juz biore 3 tabletke Nibixu. Glivecu juz nie bedzie.
  • 10 lat temu
    Wrocław - są nowozdiagnozowani pacjenci leczeni generykiem Zentiva. "Starzy" mają glivec na pewno do końca roku ...
  • 10 lat temu
    qbikm -cenę swojego leku, jak i wycenę każdej wizyty i badań znajdziesz po zarejestrowaniu się w ZIP-ie . Będziesz miał porównanie z wcześniejszymi kosztami, jakie ponosił szpital w związku z Twoim leczeniem.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat