Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • 10 lat temu
    Dostalam dzis kolejną porcję glivecu. Leczę się od maja - najpierw hydro... potem glivec. Nie miałam prawie żadnych skutków ubocznych - tylko troche niewielkich skurczów (ale miewałam gorsze czasami przed chorobą).
  • 10 lat temu
    MagdaP- w jakim mieście się leczysz?
  • 10 lat temu
    We Wrocławiu.
  • Odbierałam Glivec 5 sierpnia. Pan w aptece stwierdził, że ten lek będzie tylko do końca roku, potem generyk...
  • 10 lat temu
    Jakie macie samopoczucie po miesiącu brania generyków? A wyniki? Ja jeszcze kończę zapasik Glivecu, który uzbierał się przez te wszystkie lata leczenia. Ale już "za chwilę" przejdę na Nibix. madzialena.... a gdzie odbierałaś Glivec? We Wrocławiu?
  • 10 lat temu
    U mnie samopoczucie i odczucia w normie nie czuje zbytnio różnicy, wyniki krwi po miesiacu w normie tz bez zmian, za miesiac badania molekularne, wtedy sie zobaczy dokładnie, biore ibakrebin pozdrawiam marian
  • Justyna, tak, leczę się we Wrocławiu.
  • 10 lat temu
    Na Grabiszyńskiej czy na Pasteura?
  • Na Pasteura :)
  • 10 lat temu
    Zmieniła się refundacja leku Glivec, ponoć ok. 2 tys. zł minister uciął - to powoduje, że szpitale nie mogą go kupować i wszędzie serwują leki generyczne.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat