Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • 10 lat temu
    Czesc. Dzis w Ihit w wawie 23 osoby dostaly recepty na generyk. Lek juz jest dostepny bo zostal roztrzygniety przetarg. Glivecu juz nie ma. Lek mysle odebrac jutro . Zobaczymy jakie beda wyniki po miesiacu zazywania. :D
  • 10 lat temu
    Polecam lekturę http://pulsmedycyny.pl/3744490,38243,leki-biopodobne-wywoluja-protesty
  • 10 lat temu
    Kilka aktualnych pism i komentarzy : http://www.spbs.com.pl/?id=aktualnosci
  • 10 lat temu
    hej, ja wczoraj na Banacha dostałam meaxin zamiast glivecu, do wczoraj nie wiedziałam nic o tym ze maja wycofać glivec ze względu na kase. Pytam pani doktor dlaczego taki lek i uslyszalam tylko ze względu ze taki jest refundowany a to jest to samo co glivec. KONIEC. Dopiero teraz wchodzę na czegos się więcej dowiedzieć i czytam, ze to nie sprawdzone itd..... wystraszyłam się...
  • 10 lat temu
    dopiero dzisiaj czytam posty, dawno tu nie zagladalm i zyje w niewiedzy :) na Banacha meaxin, wczoraj dostałam. Boje się go brac....
  • pati1477, ja też lecze sięna Banacha i i de na wizytę w czwartek. Powiedz mi, kazali Ci coś podpisać przed braniem leku? Miałaś już całkowitą remisję po leczeniu lekiem Glivec?
  • pati1477, ja też lecze sięna Banacha i i de na wizytę w czwartek. Powiedz mi, kazali Ci coś podpisać przed braniem leku? Miałaś już całkowitą remisję po leczeniu lekiem Glivec?
  • 10 lat temu
    Kochani... podsumowując ostatnie wpisy, jedynie Wrocław otrzymuje Glivec. A swoją drogą ciekawe, czy wszyscy chorzy tam leczeni go dostali. Czy filippos ma jakieś wieści na ten temat? Pozdrawiam wszystkich <3
  • 10 lat temu
    witajcie, czy ja dobrze rozumiem, że w tej chwili (wg aktualnego wykazu leków refundowanych) sytuacja jest taka, że leczenie Gliveciem "wyszło" z programów lekowych a "weszło" do chemioterapii?
  • 10 lat temu
    aniamania, oczywiście że mam remisję. Leczę się już od prawie 5lat /za miesiąc/. Nic mie daja do podpisu, po prostu daje receptę mowi ze dziś pani dostanie meaxin zamiast glivecu i już. Bylam strasznie zaskoczona i zdenerwowana az mi mowe odjelo ale na kolejnej wizycie chyba porozmawiam na temat tego leku... u kogo się leczysz?


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat