Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • 10 lat temu
    W Gdańsku przetarg wygrała firma Adamed produkująca.... Nibix
  • w instytucie hematologii i transfuzjologii w warszawie dziś otrzymałam nibix......
  • 10 lat temu
    Pewnie to samo w Ihit spotka mnie w przyszlym tygodniu. Jednak chcialbym odwolac sie od takiej decyzji. Czy podpisywalas jakas zgode na zmiane leku?
  • A wiecie może jak sprawa wygląda w szpitalu na Banacha w Warszawie? Ja mam wizytę dopiero 10.07...
  • A wiecie może jak sprawa wygląda w szpitalu na Banacha w Warszawie? Ja mam wizytę dopiero 10.07...
  • 10 lat temu
    Niestety nie wiem.
  • 10 lat temu
    WITAM w Łodzi wydają generyk, tyle się dowiedziałem przez telefon, państwo nie refunduje w całości ceny glivecu i szpitali nie stać na dopłacanie bo jak usłyszałem nie są przedsiębiorstwem które przynosi zyski, lekarz powiedział , że nie słyszał żeby ktokolwiek wydawał w Polsce glivec, mówił że to nie jego decyzja tylko odgórna i powoływanie się na to że powinni zapewnić najlepszy dostępny lek gdy odpowiedź na niego jest tak jak w moim przypadku bardzo optymalna, nic nie daje, gdy powiedziałem za tym co tutaj napisał filippos, że Wrocław wydaje to odpowiedział bardzo poważnie , że jeśli tak to oczywiście mogę się starać o przeniesienie z leczeniem do Wrocławia, tyle niedobrych wieści, piszcie co słychać w innych klinikach pozdrawiam Marian
  • nic nie podpisywałam.Chyba to jest odgórnie.
  • 10 lat temu
    Witam! W Katowicach 25 VI otrzymałam glivec 3 opakowania.Biorę go 6 lat.Następną wizytę mam we wrześniu-podejrzewam że wtedy zamienią go na generyk.
  • 10 lat temu
    Pacjenci walczą o Glivec w Gdańsku - mimo, że jest on refundowany Wojewódzkie Centrum Onkologiczne pod batutą dyr. Solskiej nie chce go wydać pacjentom! Ci okupują gabinet prof. Hellmana na Akademii Medycznej. Widać ustalenia ustaleniami a pacjent jest wykluczony z systemu ... a oszczędności klinik ważniejsze od bezpiecznego i skutecznego leczenia pacjentów! Będziemy informować o rozwoju sytuacji na Pomorzu.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat