Chłoniak czy SM?

7 lat temu

witam wszystkich 

Pisze trochę już zrezygnowana choć Wy wszyscy tu walczący jesteście wielcy a ja chciałabym poprostu wiedzieć co mi jest

To co mam zdiagnozowane do tej pory to 

Wirus Igg i Igm wysoki EBV czyli mininukleoze przechodzę czy przeszłam ostantnio ... oraz mam Hpv - CIN 1 szyjka macicy.

Wezel chłonny szyjny powiększony 

Uczucie mrowienia w rece , kończyny dolne i górne :/ jakby igiełki... OB było 32 teraz 13. CRP Ok, anemia i te RDW poza norma.

Podejrzenie SM - miałam MRI bez kontrastu OK, robić z kontrastem ?

Chłoniak ? SM czy to i to ? Już mam dość trochę samej diagnozy :/ proszę niech ktoś napisze bo może ma podobne doświadczenie co o tym myśli i wiem ze nie jesteście lekarzami.. wiem ze muszę czekać ale liczę na dobre słowo i może ktoś miał podobnie poprostu kochani moi. Tylko i aż tyle. Mam synka i chce być jeszcze w jego życiu.. sama wychowuje 8 letnia bombę energii:) 

3 odpowiedzi:
  • Witaj kolezanko moim wpisem do Ciebie przeniose Cieb e tym samym z postem i bedziesz bardziej widoczna.😊

    Odezwijcie się ktoś coś może podpowie? ja ze swej strony prosze Ciebie nie wpadaj w panikę .Nie z takich opresji wychodzą ludzie .Wyślij do BIO te wyniki ok?

    całusie :) 

  • kochana :) jak zawsze ale nie wiem jakie BIO?:/

  • Wejdź w zakładkę Magazyn i po prawej stronie masz Biuro Interwencji Onkologicznej wejdź i tam możesz wysłać skan wyników z badań ,po 2 stronie są onkolodzy odpowiedzą Ci po przeczytaniu ich ,poproś o pomoc w ukierunkowaniu eczenie itp ,pamiętaj byś pisząc tam zapisała kod do odczytania potem wiadomosci  od Nich do Ciebie .Poproś o szybką możliwie odpowiedz .

    ☺ Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat