Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • 7 miesięcy temu

    Cześć, czy są na forum osoby z Warszawy? Chciałam podpytać gdzie się leczycie? W której poradni i jak Wasze doświadczenie z tym miejscem czy polecacie?

  • 7 miesięcy temu
    Hej warszawiacy-odezwijcie się!
  • 7 miesięcy temu

    Alebabka, ja biorę Accord 300mgi jest ok. Wcześniej brałam Nibic i lepiej mi się połyka Accord. Ja biorę lek zawsze z ciepłym posiłkiem i wówczas wogole go nię czuje a jak próbowałam na sucho, mam na myśli kanapki to nie było fajnie bo czułam żołądek i wzdęcia. Najgorsze jest , że organizm się przyzwyczai do leku i zostaje zmieniony ale nie mamy na to wpływu. Pozdrawiam 

      

  • 7 miesięcy temu

    Halo, halo, osoby które się leczą w poradniach hematologicznych w Warszawie nie są tylko mieszkańcami stolicy. Jest bardzo dużo osób przyjezdnych z odległych miejscowości. 

  • 6 miesięcy temu
    Tak, ja właśnie dojeżdżam. Miałam na myśli osoby leczące się w Wawie. Zależy mi na kontakcie z osobą leczącą się w InstytucieHiT bo na Banacha się leczę i chciałabym porównać.
  • 6 miesięcy temu
    Ok.
  • 6 miesięcy temu
    Jagwigap, mam pytanie do Ciebie - jak zażywasz te 300 ? dzielisz jakoś te 400 czy 3x100, bo chyba takie są wielkości. Moja hemoglobina znowu poszła w dół, dziwne, bo żelazo, kwas foliowy i B 12 w normie, ale hemoglobina już tylko 8,1. A wizytę mam dopiero pod koniec listopada. Z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam.
  • 6 miesięcy temu

    Alebabka ja biorę 3x100tj.3 tabletki . Hemoglobinę mam  13,9, ogólnie morfologia dość dobra. Pozdrawiam 

  • 6 miesięcy temu
    https://bit.ly/3Rajzqq
  • 6 miesięcy temu
    xvb dv cb


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat