Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • 7 miesięcy temu

    Witam Wszystkich czy ktoś wie czy nasza choroba jest przeciwwskazaniem do pracy w sklepie spożywczym ?

  • 7 miesięcy temu

    chodzi mi o to że jak choroba nie jest zaraźliwa to może lekarz da pozwolenie

  • 7 miesięcy temu
    Cześć, w tym roku mija mi 5 lat od diagnozy. Dwa dni temu postanowiłam z lekarzem o odstawieniu leku. Czy jest w grupie ktoś kto zdecydował się na ten krok? :) k5555 o ile siły pozwalją traktuj się jak zdrową osobę.
  • 7 miesięcy temu

    Maronia  bardzo dziękuję za odpowiedź na moje pytanie . Bardzo mnie ona ucieszyła . Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie 

  • 7 miesięcy temu

    K5555  Poczytaj  na temat pbsz albo zapytaj lekarza.  Gdyby była zaraźliwa  to wymagała by izolacji. Trzeba normalnie żyć, pracować i cieszyć się każdym dniem, Powodzenia.

  • 7 miesięcy temu

    Jadwigap Twoja jest dla mnie również  bardzo pocieszająca dziękuję i bardzo serdecznie pozdrawiam

  • 7 miesięcy temu

    Jadwigap chciałam napisać Twoja odpowiedź jest bardzo pocieszająca dla mnie dziękuję i serdecznie pozdrawiam

  • 7 miesięcy temu
    Witajcie. SOS pomocy. Prawie półtora roku zażywałam Nibix, ostatnio otrzymałam Accord, niby to samo, a jednak... Wczoraj zażyłam accord po raz pierwszy, za chwilę miałam już mdłości, ale jakoś przetrwałam, udało mi się usnąć i przespałam parę godzin /prawie do południa/. Dziś było znacznie gorzej, bo kiedy skończyłam śniadanie, w trakcie którego zażyłam jak zwykle lek, coś zaczęło mi się dziać w żołądku, a potem... Poszło śniadanie, a tym samym i lek. Co mam robić, przeczekać i jutro znowu zażywać? Wizytę mam dopiero pod koniec listopada. Pomocy, poradźcie coś, błagam.
  • 7 miesięcy temu
    alebabka, ja bym nie brała leku. Jeden dzień nie powinien mieć żadnego wpływu na leczenie. Chyba, że masz pewnośc, że zwymiotowałaś całą tabletkę.
  • 7 miesięcy temu
    Dziękuję za poradę. Dziś jednak wzięłam, pierw zjadłam nieco większe śniadanie i jest bez sensacji. Ufff... Pozdrawiam wszystkich.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat