Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • Cześć witaj w naszym gronie.

    Tabelka przybliży Ci pożądane wyniki odpowiedzi na leczenie. Jednym wyniki spadają szybciej innym wolniej. Ostatecznie lekarz decyduje o zmianie leczenia w razie niepowodzenia.

    Powodzenia, będzie dobrze🙂

    Pozdrawiam

  • Dzięki za dobre informacje, które udostępniłeś, cuevana 3 apk descargar gratis jest tutaj z filmami, które możesz mieć na swoim urządzeniu z Androidem. Zacznij cieszyć się najlepszymi darmowymi filmami online, nowymi odcinkami ulubionego serialu za darmo, a nawet starymi serialami, aby przypomnieć sobie dawne czasy, jeśli chcesz.
  • 1 rok temu

    Witam wszystkich. W czwartek odebrałem wyniki i niestety po raz trzeci wyni wzrostowy 0,067.Poza tym kreatynina poszła aż do 2,40 i muszę odwiedzić przychodnie nefrologiczna. Niestety przed świętami same porażki. Zdrówka dla wszystkich na Święta. 

  • 1 rok temu
    Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałem Wam i Waszym najbliższym życzyć zdrowych, pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Bogdan
  • Szczęścia i  dużo zdrówka  w Nowym Roku życzę !🙂

  • 1 rok temu

    cześć 😊 chciałabym was zapytać czy to normalne ze czasem jest mi słabo albo kręci się w głowie? Czy tak czasem po prostu w naszym przypadku jest? Albo czy tez tak macie?

  • Kusiu , ja tak czasem mam. Słabo się zrobi, zakręci się w głowie. Szczególnie jak jest za ciepło w budynku, domu .Najbardziej  słabo robi mi się w łazience. . A latem podczas upałów . Ale z tym da się wytrzymać. Słabości i zawroty  głowy mogą być i od stresu. . Pozdrawiam,  będzie dobrze. U mnie juz  6.5  roku jak choruje. Wynik ostatni 0,001. Wcześniejszy 0,0000.Nie wykryto🙂. Pozdrawiam  ci

  • Pozdrawiam Cię  cieplutko

  • Cześć ja tez miewam zawroty głowy, nieraz w związku z niskim ciśnieniem jak dziś ale często na tle nerwowym. Samych zer i dobrego samopoczucia życzę wszystkim forumowiczom w Nowym Roku!

  • 1 rok temu

    Witam. Pozdrawiam wszystkich chorujących na pbsz i życzę Wam oczywiście dużo zdrowia! Chciałem się tylko pochwalić że u mnie ostatni wynik same zera. 



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat