Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4835 odpowiedzi:
  • cześć, Tatka nie martw się ja utknęłam w podobnym punkcie. Miałam wzrost z 0.1 do 0.4 a później spadek do 0.2 i bardzo możliwe ze będziemy teraz w tym punkcie teraz „ falować”. Trzymam kciuki żebyśmy jak najszybciej przebiły się do MR 4. 

  • w wiadomości powyżej miałam na myśli 0,01 do 0,04 :) zgubiłam zera 

  • 1 rok temu

    Dzięki Polineczka za słowa otuchy . Bądźmy dobrej myśli

  • Polineczka napisał:

    cześć czy ktoś z forumowiczów przyjął 4 dawkę szczepionka na wariat Omikron ? Ja dziś idę i towarzyszy mi stres. Jak się czuliście po ? Tak jak przy poprzednich?



  • Ja leczę się od czerwca zeszłego roku i jesscze ani jedna dawka nie byłam zaszczepiona oczywiście to mój wybór nie wiem kto zrobił dobrze a kto źle nie mnie to oceniać.... 

  • Mam pytanko, kto z Was chorował na bolerioze  to czym był leczony./jakim antybiotykiem/Proszę się sprężcie i dajcie znac. Jutro idę do lekarza.Pozdrawiam♥️

  • Witam Wszystkich 🙂. Przepraszam ale roznosi mnie i muszę się pochwalić...wszoraj po wizycie okazało się, że nie wykryto u mnie patogenu BCR-ABL! Czyli zero 😎 jest to dobra wiadomość po 5 latach, choć już pogodziłem się z chorobą, to ten wynik daje mi dodatkową siłę na walkę z nią. Życzę Wszystkim zdrowia oraz silnej determinacji do walki z chorobą 🙂.

  • 1 rok temu

    To szacun Arturecki za taki wynik. Może czas pomyśleć o jakimś krótkim odstawieniu leku na próbę, nawet że względu na wątrobę. A jak wątek depresyjny przeszedł już, pozdrawiam!!

  • Pani hematolog powiedziała, że trzeba spełnić pewne warunki i coś wspominała o 2 latach... sorki ale taki byłem podekscytowany, że nie zapamiętałem. Zapytam konkretniejszą 3 miesiące... wątroba póki co chyba dobrze, bo próby wątrobowe w normie. A zdrowie psychiczne póki co dobre od ostatniego brania Citalu. Miałem trochę zajęcia urlop, remont, praca...czyli masz zajęcie nie myślisz o chorobie 🙂. Teraz nowe wyzwanie robię prawo jazdy kat A i zamówiłem motocykl 😎👍 do odbioru pod koniec grudnia 😁, czyżby to kryzys wieku średniego!?😂😂😂. Pozdrawiam serdecznie.

  • 1 rok temu

    Cześć Arturecki, cieszę się razem z Tobą , taki wynik daje mi też nadzieję na lepsze jutro ☺️. Jaki bierzesz lek i w jakiej dawce? Imatynib ?  Pozdrawiam serdecznie i uważaj na siebie na tym motorze 😜



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat