Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4847 odpowiedzi:
  • 3 lata temu
    Szczepionka Pfizera . Pozdrawiam.
  • Cześć Jadwiga co tam u Ciebie słychać ? Mam nadzieję,że nadal przebieg Covid nie jest ciężki. Czy dostałaś pulsoksymetr ? Pozdrawiam wiosennie, życzę zdrówka. B.B.
  • Witam. W nawiązaniu do przechorowania COVID podzielę się swoimi doświadczeniami. A więc w poniedziałek tydzień temu małżonka z rana dzwoni że ma straszny ból głowy, zrobiła test i okazał się być pozytywny siłą rzeczy i ja zachorowałem bo we wtorek już miałem złe samopoczucie, ból głowy tak jakby coś w zatokach się rozwijało!? I tak praktycznie było przez cały tydzień, doszło pokasływanie... temperatura dwa razy wieczorem wzrosła do 38 od razu brałem lek przeciwgorączkowy raz paracetamol i raz pyralgine. Moja Pani Ordynator powiedziała że jak 2-3 razy wezmę paracetamol nic nie zaszkodzi a i że ibuprofen też można pomimo wcześniejszych fake newsów że niby na COVID nie bardzo! Ogólnie temperatura kształtowała się na poziomie 37 stopni zniknął też smak i zapach ale już powoli wraca. Na razie jeszcze kaszel mnie męczy od czasu do czasu. Na podstawie obserwacji swojej i małżonki, mam wrażenie że te cholerstwo trwa ok 10 dni. Mam jedną konkluzję... należy być zawsze dobrej myśli. Ciekaw jestem w związku z przechorowaniem kiedy dostanę drugą dawkę szczepionki!? Słyszeliście coś o takich przypadkach? Pozdrawiam wszystkich chorujących, życząc dużo zdrowia.

  • 3 lata temu

    Arturecki myślę, że ta pierwsza dawka szczepionki Ci pomogła. Ja miałam to szczęście, że tydzień przed szczepieniem zachorowalam na ten Covid cholerny. Straciłam węch i smak i ogólnie samopoczucie grypowe. Mam się zaszczepić po 1,5 miesiąca od ustąpienia objawów. W punkcie szczepień więcej się dowiedziałam niż od hematologa. Jak będziesz miał jakieś info w temacie szczepień to daj znać. Pozdrawiam 

  • 3 lata temu

    B. Bednarska również pozdrawiam, narazie ok. Pulsosymetr dostałam, ale już wcześniej sobie kupiłam. Wartości miałam dobre. Jeżeli chodzi o przebieg zarazy to nie najgorzej, standard utrata węchu, smaku, bez gorączki. Życzę Ci również wszystkiego dobrego, zdrowia  

  • Czy ktoś z was na ból kości bierze bit D3?

  • Lidka3232 napisał:

    Czy ktoś z was na ból kości bierze vit D3?



  • 3 lata temu
    Lidka3232 na ból kości najlepsza jest pyralgina
  • 3 lata temu

    Lidka, biorę codziennie wit D3 i wit C , nie bolą mnie wcale mięśnie , nic mnie nie boli i się nie przeziębiam ☺️

  • W jakiej dawce bierzecie ta wit D3? 



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat