Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4845 odpowiedzi:
  • Każdy z nas jest inny i ma inne dolegliwości natomiast chyba wszyscy potwierdza, ze najcięższy jest początek i duża cześć dolegliwości minie po pierwszym półroczu. Organizm musi się przyzwyczaić, a mama musi sobie dać czas na oswojenie się z nową sytuacją. 

  • A długo już Pani choruje i przyjmuje Glivec?

  • 3 lata temu
    dora1119 jedna z tych maści to była Elidel.
  • I jak tam Narobią dziś samopoczucie po szczepieniu? Ja zaraz wychodzę na szczepienie Pfajzerem...

  • Maronia...miało być, komórka poprawiła bez sensu...sorki.

  • Witam, o 14:30 zostałem zaszczepiony. Musiałem poczekać 15 min. po szczepieniu...lekarz zalecił mi w razie gorączki ogólnostosowane leki przeciwgorączkowe i poinformował mnie także o tym że może boleć ręką i promieniować na całe ramię...tyle na razie... pozdrawiam serdecznie.

  • 3 lata temu

    Dzisiaj czuję się kiepsko, zupełny brak siły i ból mięśni, na szczęście żadnej temperatury. Ręka obolała, ale nie jakoś strasznie.

  • Lidka3232 ja choruje równo rok, wiec jestem początkująca :) 

  • 3 lata temu

    Maronia dziękuję bardzo.akurat tej maści nie miałam pozdrawiam

  • Maronia A Pani ile już choruje i jak długo przyjmuje Glivec?



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat