Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4850 odpowiedzi:
  • Hey Dora 

    Jak pytałam moja hematolog to powiedziała ze mogę.

    Pozdrawiam 

    Wiola 

  • Witam moi Drodzy :) Dawno nie pisałam ale muszę podzielić się tą niesamowitą wiadomością z Wami :) Mój mąż (Kosma1985) odebrał w piątek wynik RQ. Wynik 0,0000 %. Niesamowite :) Jestem przeszczęśliwa! pozdrawiam serdecznie Wszystkich
  • 4 lata temu
    Katazynka - to super wiadomości... Ja nigdy takiego wyniku nie osiągnę, bo biorę Sprycel 50 mg...
  • 4 lata temu
    Gratulacje!
  • 4 lata temu
    Wczoraj w Olsztynie dostawaliśmy leki na 2 tygodnie. Za 2 tyg. znó trzeba przyjechać po leki,juz bez badań i lakarza. Jak jest w innych poradniach. Ja wyjatkowo dostałam na 28 dni, bo mam najdalej do poradni. Pisze o lakach Spycel i Tasigna.
  • 4 lata temu

    Czy miał ktoś podawane sterydy w zastrzykach . czy mogą od nich wzrosnąć leukocyty granulocyty czy płytki.Pozdrawiam

  • 4 lata temu

    A jak jest z braniem antybiotyku przy imatynibie? Same probiotyki wystarczą czy coś jeszcze polecacie? Wiem że te leki są wszystkie wspaniałe no ale trzeba je brać.

  • 4 lata temu
    Ela77775 - i ciekawe co dalej??? Ja dopiero mam wizytę pod koniec marca, ale już się boję
  • DZiewczyny wczoraj byłam na wizycie dostałam tak jak zawsze 3 opakowania(imatynibu). Tez się boje co będzie. Mam różne myśli. Ale musimy myśleć pozytywnie. Moja lekarka mówi nie martwić się na zapas. Pani z apteki szpitalnej mówiła mi wczoraj ze maja zapasy, ale jeśli nie będzie dostaw to potem Może być różnie. Najgorsze ze może zabraknąć pół produktów (z Chin , Włoch )do wytworzenia różnych leków to mówiłA mi lekarka. Przeszukałam cały internet o dostawach itd. Niby na razie nie ma zastojów w dostawach, ale wiecie to się w każdej chwili może zmienić. Znalazłam coś takiego 

  • ja rozumiem z powyższego artykułu ze nie mamy chyba się czym martwić? Napiszcie jak rozumiecie tem artykuł 



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat