Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4850 odpowiedzi:
  • 4 lata temu
    Ja też tak rozumiem, ale mnie martwi fakt, że moja poradnia hem. mieści się w szpitalu, a z tym może być różnie... za 3 tygodnie wiele może się zdarzyć...
  • Myślę sobie że nie mogą nas chorych onkologicznie zostawić bez leczenia.  Gdzieś czytałam że przyjęcia planowane są odwołane, a  normalnie przyjmują pacjentów onkologicznych.

  • 4 lata temu
    oby tak było...
  • 4 lata temu

    WiolkaFiolka teraz może się wszystko zdarzyć. Ja już przerabialam kilka lat wstecz, że czekaliśmy na glivec po 3 tygodnie i nikt się nie przejmował. Myślę że teraz będzie dobrze. Uważajcie na siebie w związku z tym koronawirusem. Pozdrawiam serdecznie. 

  • 4 lata temu
    https://hematoonkologia.pl/informacje-dla-chorych/news/id/3792-koronawirus-co-powinni-wiedziec-pacjenci-onkologiczni
  • 4 lata temu
    poczytajcie powyższy link
  • Wiem Jadziu 

    Oby nikt  z nas nie musiał się martwić o wizytę  i lek.

    Pozdrawiam 

  • 4 lata temu

    Cześć, w końcu odważyłam się napisać ...  Śledzę forum od września, bo wtedy otrzymałam diagnozę i dzięki Wam jakoś przeżyłam. Przewlekła  białaczka szpikowa 😵. Szok, lament, niedowierzanie ... strach, że umrę za kilka miesięcy. Wtedy natrafiłam na forum i zaczęłam czytać , codziennie i bardzo skrupulatnie. Pojawiła się nadzieja i światełko w tunelu ... od października przyjmuję Telux 400 mg 1x dziennie. Wyniki ok, tylko jest jedna rzecz, która bardzo mnie martwi: bardzo wypadają mi włosy , już mam prześwity i to powoduje, że przypominam sobie jak bardzo jestem chora... inne skutki uboczne odeszły w niepamięć. Boję się , że będę łysa ... . Jak u Was z włosami? Mało info na ten temat znalazłam tu na forum. Poza tym jestem mamą dwójki dzieci i  żoną. Z zawodu jestem nauczycielką  wychowania fizycznego , więc sport i zdrowy tryb życia od zawsze i tu nagle taki psikus od losu ... 🙃 

    Bardzo Was wszystkich pozdrawiam i dziękuję za OGROMNE wsparcie  

  • Hey tez na początku bardzo wypadały mi włosy. Po 1,5 roku przestały. Ale zaczęły się za to biegunki

    Ja leczę się dokładnie 3 lata  te forum i osoby tutaj trzymały mnie przy życiu. Bez nich nie dała bym rady.  Tez długo czytałam ale nie pisałam.
    czuje się bardzo dobrze i czasami nawet zapominam o chorobie.

  • 4 lata temu
    Dora1119 ja brałam sterydy w tabletkach miały podnieść płytki jednak w moim przypadku nic nie dały . Pozdrawiam


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat