Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4835 odpowiedzi:
  • BasiaM Dziękuję :)

  • 4 lata temu

    kosma1985  gratuluję:🤝🙂.Krwiodawcy  to bohaterowie, którzy  anonimowo rozdają krople swojej krwi ratując innym ludziom życie. Pomocni i wrażliwi ludzie,gotowi nieść pomoc  potrzebującym.  Serdecznie Ciebie pozdrawiam i życzę dużo ,dużo zdrówka!🙂

  • 4 lata temu

    Pozdrawiam  oczywiście  wszystkich tu piszących również bardzo serdecznie. Dużo zdrówka Wam życzę  !🙂

  • 4 lata temu

    Co tak cicho, odzywajcie się. Pozdrawiam serdecznie. 

  • 4 lata temu

    Co tak cicho, odzywajcie się. Pozdrawiam serdecznie. 

  • 4 lata temu

    serdeczne pozdrowienia dla wszystkich ❤❤❤❤

  • Również pozdrawiam 

  • 4 lata temu
    Cześć. Który z leków jest bardziej toksyczny i ma więcej skutków ubocznych - Sprycel czy Tasigna. Po obu lekach czuję się jednakowo, a muszę wybrać. Jakie jest Wasze zdanie? Pozdrowionka :)
  • Cześć BasiuM z perspektywy 11 lat z pbsz mam swoje indywidualne spostrzeżenia i doświadczenia, a mianowicie : każdy z nas inaczej odczuwa (lub nie) skutki uboczne tego rodzaju chemioterapii a każda jest toksyczna. Na początku leczenia brałam Tasignę w programie klinicznym jednak po 8 latach ze względu na skutki uboczne (głównie naczyniowo kardiologiczne) zostałam z niego wypisana. Aktualnie biorę Sprycel 2 razy dziennie w dawce 50. Brałam też Sprycel w dawce 100 jednak ostro działał na żołądek, stąd zmniejszenie dawki. Chętnie odpowiem na inne pytania . B.B.
  • 4 lata temu
    b.bednarskax - dzięki za odpowiedź. Ja tez przeszłam na Sprycel 100 po skutkach ubocznych Imatynibu. Dawka Sprycla 100 też mi nie służyła na wątrobę i żołądek. Dostałam Sprycel 50 -raz dziennie, a teraz biorę na próbę Tasignę 600 raz dziennie. Chyba wolę jednak Sprycel, nie trzeba brać na czczo, a Tasignę na pusty żołądek...


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat