Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4850 odpowiedzi:
  • Kochani, co tak w milczeniu żyjecie? Pozdrawiam 

  • pozdrowienia dla wszystkich. Jadziu jak twoje wyniki? 

  • Dora 1119, wyniki z morfologii różnie, ale nie najgorzej. Te molekularne będą w październiku to wówczas będzie bardziej dokladna ocena. Ogólnie to czuję się ok, chodzę na kijki aby się ruszać i myślę pozytywnie. Uważam, że co ma byc to będzie i nie ma właściwie ucieczki. Dora zawsze początek choroby paraliżuje nas, ale czas leczy rany. Ja przez prawie 22 lata nauczyłam się akceptacji różnych sytuacji, niestety takie jest życie. Dziewczyny coś się nie odzywaja, może teraz jesienią będzie więcej czasu. Pozdrawiam 🙂

  • 5 lat temu

    Pozdrawiam Wszystkich - u mnie na razie przerwa w leku.

  • Basiu a co u Ciebie nowego. 😍

  • Pozdrawiam  wszystkich  serdecznie.  :) Zaglądam  tu codziennie :). W poniedziałek  mam badania  kontrolne. Mam nadzieje, ze  będzie  wszystko ok.  Zdrówka  wszystkim  życzę  :)

  • 5 lat temu

    hej.. Jadziu biorę teraz 1/2dawki Sprycla czyli 50 mg, ale nadal nie wiem jaki mam wynik molekularny, podobno bardzo dobry (ileś setnych po przecinku - tyle lekarz zapamiętał po rozmowie telefonicznej z pracownią kiedyś tam), ale nie trafił jeszcze z pracowni do lekarza, ponieważ był bardzo dobry to będą robione ponowne badania, aby wykluczyć pomyłkę. Prawdopodobnie robią ponowne badania jeśli lekarz chce zmniejszyć dawkę... nie znam się na tym... ale dlaczego ta się dzieje, że nie znam konkretnego wyniku??? Kolejną wizytę mam w listopadzie i będę mieć pobieraną krew znowu na badania molekularne...  to się okaże, czy ta dawka nie jest za mała. Z taką dawką Sprycla mój żołądek nie protestuje, a co z wątrobą to się okaże.... pozdrowionka dla wszystkich :)

  • Już witamy jesień, jak tam samopoczucie u Was. Pozdrawiam 🙂

  • wreszcie można odpocząć. Nie znoszę upałów. Pozdrowienia dla wszystkich 😆



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat