Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • 5 lat temu

    retyja - ja od stycznia nie brałam jeszcze żadnych tabletek przeciwbólowych, jakoś mnie jeszcze głowa nie nawalała, miałam w międzyczasie grypę i zatrucie pokarmowe, ale gorączka nie była aż tak wysoka... a bóle kości i mięśni wytrzymywałam bez tabletek... oby tak dalej...

  • Mam pytanie, czy ktoś z was bierze imatinib accord to dobrze się czuje, bez żadnych sensacji. Ja nie brałam dwa tygodnie ww leku to z 2800 wbc urosło mi 4700 i znów po miesiącu brania tego swinstwa spadły mi do3400. Cały czas huśtawka, która napewno niczemu nie służy. Nie wiem czy to jest normalna sytuacja. Pozdrawiam 

  • nie ma szans żebyś wrzuciła do nibixu? Przy tym leku było dobrze? A jak z mmr. Pozdrawiam cię serdecznie 😍😍😍

  • 5 lat temu

    Jadziu - mnie też przy Imatynibie Accord pospadały wynki, Na początku brałam Imatynib Meaxin i lepiej było. A teraz przy Spryclu wynki były super.  Czekam do poniedziałku na wynik BCr ABL i ciekawe co Pani doktor zadecyduje. Na razie zapomniałam, że jestem chora - wpieprzam wszystko co się da, czego nie mogłam jeść od stycznia, czuję, że zgrubnę, ale jak schudłam od stycznia 10 kg - to nie będzie źle jak trochę zgrubnę. 😕

  • Basiu ja jak zachorowalam byłam tak przerażona i wystraszona jako w miarę młoda osoba, że w ciągu kilkunastu dni schudłam 12 kg.Basiu ja nie będę się zastanawiać długo tylko będę temat drążyć u swojego lekarza. Sprycel jest to chyba lek ostatniego rzutu /sorry jak się mylę / i jest to oryginał i jest skuteczny. Ja wcześniej nie miałam problemu, było bardzo dobrze a może już limit czasowy leczenia wyczerpalam. Pozdrawiam 

  • 5 lat temu

    Jadziu walcz o siebie i nie daj się zbyć...to jest nasza polska rzeczywistość, że aż w d... ściska … Jadziu jak ja się dowiedziałam, że mam białaczkę to mdlałam ze strachu, ale to tylko my wiemy jak to jest...  trzymaj się...

  • Basiu widać, że się organizm regeneruje, ale uważaj bo przy tych lekach przybywa ciała, nawet w ulotce tak pisze. Ja nie mam problemu. 🙂na szczęście. Pozdrawiam i życzę zdrówka. 

  • Nala co tam u ciebie 

    Odezwij się kochana❤❤❤

  • 5 lat temu

    no właśnie Nala - odezwij się 😍

  • Ja też myślę o Nali, długo się nie odzywa. Miejmy nadzieję, że coś napiszę do nas 🙂



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat