Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4852 odpowiedzi:
  • witajcie kochani jak tam zdrówko,jakoś mało tu kto zagląda Nala Iwoska Jadwiga co u was pozdrawiam

  • wszyscy zdrowi to nie ma o czym dyskutować 😆❤

  • 👌

  • Zancia ja po meaxin długo miałam nudności a szczególnie zaraz po zażyciu ,wstawałam rano opuchnięta ,miałam skurcze teraz jestem na spryclu .

  • U mnie narzazie  ok czekam cały czas na przeszczep  i jeszcze nie wiem jak długo🙂

  • Dobry Dobry

    Pogoda w końcu letnia, żal przed kompem siedzieć. Chodzę ile mogę, podziwiam ptaszki na drewkach. Nie podziwiam tylko jak kupki robią  😆😂

  • Zancia - po kwartale u mnie zniknęły skutki uboczne typu bóle łydek, kości, mięśni. Niestety miałam problemy żołądkowe...... Ale to było zaniedbanie lekarki, więc Ty tego mieć nie musisz.

  • 6 lat temu

    nala123 u mnie pojawiły się bóle stawów szczególnie uciążliwie w kolanach oraz ból żołądka i nudności :( a lek biorę dopiero od 20 dni . .

  • zancia mnie też męczyły bóle kości i nudności-  ale rzeczywiście po 3 miesiącach przeszło, na nudności mi pomagało leżenie godzinkę z lekko uniesioną głową po wzięciu leku - brałam po obiedzie:-)

  • Zencia :( bardzo mi przykro :( nie chciałam tego pisać aby Ci nic nie sugerować. Ale niestety tak jest. Bóle mogą być silne - zwłaszcza te w kolanach ale przysięgam że miną! Wytrzymaj proszę! Naprawdę za miesiąc czy dwa bóle znikną!!!

    A co do żołądka - tak, daje lek w kość. Jesz tabletke w trakcie posiłku? Najlepiej w trakcie  lekkiego obiadu? Zobacz jak będzie jak popijesz tabletke ciepłą wodą. Mi to pomogło. I ja po połknięciu tabletki siedziałam nieruchomo przez 15 minut. Ale ja niestety miałam straszne bóle żołądka. I to naprawdę pomagało. Trzymaj się kochana!!! Pisz pisz do nas 😍



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat