Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • 2 miesiące temu

    Hej Ja brałam Meaxin od początku leczenia przez dwa lata. Niestety nie wspominam go dobrze z powodu biegunek i mdłości oraz bólu brzucha. Teraz mam nibix od roku i jak dla mnie o niebo lepszy. Oczywiście każdy z nas inaczej reaguje na dany lek. Być może u Ciebie będzie dobrze. Trzymam kciuki.

  • 2 miesiące temu
    jadwigap brałem chyba z pięć lat i nic się nie działo. Zawsze z posiłkiem.
  • 2 miesiące temu

    Dzięki Wam za  odpowiedzi. Myślę, że będzie ok. Ja po Nibixu też nie czułam się najlepiej właśnie bolał mnie żołądek, teraz po Accordzie też pobolewa. Myślę, że się wszystko zużywa bo już 17 mija 27 lat z przyjaciółką białą Damą. Pozdrawiam i zdrowia kochani, brnijmy do przodu.

  • Może kiedyś doczekamy się leków stosowanych poza układem pokarmowym ? Mam taką nadzieję. Pozdrawiam B.B.
  • 1 miesiąc temu

    Jadwigap ja brałam Męcina chyba z rok i czułam się po nim bardzo dobrze 

  • 1 miesiąc temu

    Jadwigap Mexian telefon zmienia litery

  • 1 miesiąc temu

    Cześć, Jadwiga a Twój lekarz nie proponował odstawienia leczenia? U mnie w poradni 5 lat z MR 4,5 i jeżeli pacjent się godzi jest próba odstawienia, chyba że pacjent nie chce oczywiście. 

  • 1 miesiąc temu

    Polineczka, niestety moja dr nie chcę wyrazić zgody na odstawienie. Ja aż bardzo nie nalegam  aczkolwiek dobrze by było odpocząć. Czekam teraz na bad. molekularne to zobaczymy  co jest i będziemy myśleć. Pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu

    Rozumiem, może warto chociaż porozmawiać o zmniejszeniu dawki. Ponad 20 lat to wspaniały wynik czego z całego serca gratuluję i życzę zdrówka. 

  • 1 miesiąc temu

    Witam wszystkich. Czy jest tu ktoś po transplantacji szpiku? Chciałabym porozmawiać z osobą, która tego doświadczyła. Czeka mnie to w najbliższej przyszłości. 



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat