Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • 3 miesiące temu

    Hey Wszystkim walczącym 

    Ja leczę się w marcu będzie 8 rok jestem na 100 imatynibu od roku i  wynik z listopada to 0,002.

    Zdrówka w nowym roku !!!
    Pozdrawiam 

    Wiola 

  • 3 miesiące temu

    Wiola a jaki imatynib bierzesz, jestem zdziwiona że tylko 100. Ja od zawsze biorę 300 bo słyszałam że 200 nie działa, kiedy miałam taką dawkę przy b.niskich WBC i dołożono mi jeszcze 100 mg. Wynik 0,002 to super ja ostatnio też 0,001. Trochę jestem już zmęczona bo zaczyna żołądek się buntować. Pozdrawiam

  • 3 miesiące temu

    Wiola dodam jeszcze, biorę imatynib Accord.

  • 3 miesiące temu

    Hey Jadziu 

    Do 100 schodziłyśmy z Panią Profesor powoli tzn miej więcej co rok.

    Od czerwca biorę 100. Imatynib Acorrd.

    Częściej długo brałam Nibix (mój ulubiony po nim nigdy nic mi nie jest, po akordzie nawet na mniejszych dawkach mam często nudności)

    Teraz przy 100 muszę robić genetyczne co 4 miesiące. Pani doktor dąży do odstawienia, ale ja chyba nie jestem na to gotowa psychicznie.

    Zobaczymy jak dalej z wynikami będzie na tej 100 to jest kluczowe.

  • 3 miesiące temu

    Wiola bardzo Ci dziękuję, ja też na tym accordzie średnio. Ja brałam 200 ale b.krotko bo dr powiedziała, że 200 nie działa i biorę 300. Nie wiem już co trzeba zrobić aby dostać zmianę tego Accordu, ale dają  co mają . Od wielu osób się słyszy że jest b. toksyczny.. Wiolu napisze na wiadomość prywatną. Pozdrawiam 

  • 2 miesiące temu
    Witajcie, wpadłam, żeby się pochwalić. Odebrałam wynik i 0 /słownie - zero/. Leczę się niecałe 2 lata, dokładnie rok i 3 kwartały. Biorę imatinib accord, ostatnio dawka 300 od listopada, wcześniej przez ponad rok brałam nibix. Nie wiem czy inne wyniki krwi się poprawiły, bo mam niską bardzo hemoglobinę i przekroczoną kreatyninę. Te będę znać po niedzieli, bo 21.02 mam wizytę. Pozdrawiam i życzę wszystkim samych 000000.
  • 2 miesiące temu
    Witam, mam pytanie ,miałem MR4 po 9ciu miesiącach,0,008 leczenia imatynibem 400g, teraz po roku mam 0,02 ,czy są objawy do niepokoju? co moze mieć wpływ na takie falowanie wyników? pozdrawiam
  • 2 miesiące temu
    Witaj. Ja nie mam zbyt długich doświadczeń w leczeniu, jeśli chodzi o czas, ale też miałam jakieś wahania, chyba nawet 2 razy. Nie wiem jaki powód był, ale wszystko się wyprostowało i nawet uzyskałam już same 0000. Nie martw się, wszystko będzie dobrze, skoro po tak krótkim czasie masz już takie osiągi. Pozdrawiam.
  • 2 miesiące temu
    Bardzo dziękuję za odpowiedź, czekam grzecznie i cierpliwie do następnego badania ;-), pozdrawiam serdecznie
  • 2 miesiące temu

    Halo,halo, witam wszystkich. Mam pytanie czy ktoś z Was brał Meaxin /imatynib/ mam go pierwszy raz i nie wiem czego się po nim spodziewać. Pozdrawiam



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat