Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4898 odpowiedzi:
  • dziękuję za odpowiedź czy to słońce.a bardziej wpływ na branie tabletek obniża lub podwyższa leukocyty czy tylko na jakieś przebarwienia skórne?

  • Arturecki napisał:

    było już o tym obszernie parę stron wcześniej... wystarczy cofnąć się a znajdzie się odpowiedzi na wiele wiele pytań.


    JJestem tu nowa więc niewiem dokładnie jak się poruszać po forum🙂

  • 3 lata temu
    Lidka3232 - jak ja zaczeęłam chorować 3 lata temu, to przeczytałam wszystkie wpisy od poczatku, a jest tego sporo, czasami wracam się kilka razy do przeczytanych postów, bo są tam cenne rady.... najgorszy jest 1 rok, dopóki się wszystko nie ustabilizuje, a przede wszystkim dopóki nie będzie dopasowany odpowiedni lek i dawka.... pozdrawiam
  • 3 lata temu

    Cześć kochani, jestem po szczepieniu ... będę relacjonować jak coś . Póki co to cieszę się słońcem , które za oknem - daje energię 😎

  • Cześć JadwigaP, jak się czujesz, czy Covid mocno dokucza ? Konsultowałaś się z hematologiem?
  • 3 lata temu

    Cześć, jestem 2 dzień po szczepieniu i wszystko ok ☺️, trochę ramię boli ...

  • 3 lata temu
    No to super Tatka, moja si0stra po szczepieniu miała wszystkie objawy covida przez 3 dni
  • 3 lata temu

    B. Bednarska witaj, dzięki za pamięć. Covid przeszłam dość spokojnie, bez gorączki wysokiej, takie dolegliwości grypowe. Kontaktowałam się z hematolog, ale nic się nie dowiedziałam i muszę powiedzieć że moja dr rodzinna bardzo się wszystkim zajęła. Za miesiąc będę się szczepić chociaż są wytyczne, że dla zdrowia to najlepiej za 3 m-ce ale nikt nie umie powiedzieć tu mam na myśli hematolog czy my mamy p. ciała po covidzie na tyle żeby się obronić przez te 3 miesiące. Zrobię sobie wyniki dla pewności. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrówka ♥️ 

  • 3 lata temu
    Witam! Przeszłam szczepienie przeciw COVID Pierwsza dawka 4.02.21 druga dawka 3.03.21 obydwie dawki przeszły bez żadnych reakcji niepożądanych. Życzę tego wszystkim.Pozdrawiam!
  • 3 lata temu

    Gocha a jaka szczepionka? To super że bez przygód. Pozdrawiam 



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat