Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Wiola - glivec, nibix to to samo - czyli imatynib. A jak się córka po tym czuje? Zeszła jej gorączka? Teraz szykuje się piękny weekend to może uda Wam się mały spacer? Póki słońce tak mocno nie grzeje!
  • KOCHANE BABECZKI!!! SILNE! PIĘKNE! WALCZĄCE!!! ZARADNE I W OGÓLE NAJ NAJ NAJ Z OKAZJI DNIA MAMY
  • nala tobie i wszystkim MAMOM wszystkiego najlepszego dużo sił i wytrwałości <3 <3 <3
  • Jeśli jest ktoś dla kogo jedyną nadzieją jest PONATINIB proszę o kontakt. filippos@poczta.fm
  • 7 lat temu
    Mama od środy bierze chemię wlewy ma 22 godzinne, chemia będzie trwać 7 dni. Nie ma duzych skutków ubocznych trochę ma gorączki i dzisiaj zwymiotowała taka żółcią. Byłam dzisiaj u p. doktor hemoglobina 8,6 leukocytów 2,16 płytek krwi 49. Najgorsze podobniez później dochodzenie do siebie po chemii.
  • Mariolka - piękne kwiatki <3 <3 <3 <3
  • Kasblo - chemia na ostrą białaczkę na pewno nie jest delikatna. Ale dobrze że już dostaje. Pewnie wymioty będą, osłabienie też. Ale dojdzie do siebie!!!
  • 7 lat temu
    A znacie przypadki wyleczeń ostrej białaczki??
  • Kasblo - ja nie znam. Patrzyłaś na forum "Białaczka" może tam znajdziesz osoby z ostrą białaczką?
  • Nala123 tak gorączki nie ma, ale ma brać przez 7dni biseptol, w poniedziałek mamy zrobić morfologię i crp i zadzwonić do szpitala podać wyniki.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat