Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Jeszcze mama nie ma chemii, na razie chcą jeszcze zeby podleczyć. Na razie ma podawany antybiotyk, osocze. Ale boje się bardzo bo dzisiaj ordynator nas nastraszyla ze po chemii mogą być różne powikłania. A wiadomo w obliczu takiej choroby różnie się myśli. Dużo znacie osób wyleczonych z ostrej białaczki??
  • 7 lat temu
    A grzybice mama ma bo najpierw była na laryngologii z podejrzeniem ostrej anginy i z powiększonymi migdałkami.
  • Kasia a ile mama ma lat. Jest osłabiona, bierze antybiotyk i grzybica się przeplatala.Lekarze mówią co się może zdarzyć bo dla nich to chleb powszedni,ale nie martw się dadzą radę. Trzymaj się
  • 7 lat temu
    Mama ma 57 lat. Młoda jeszcze i przede wszystkim moja ukochana mamusia. Dwa miesiące zmarł nam mamy tato mój dziadziuś a teraz kolejny cios.
  • 7 lat temu
    Kasblo- grzybki przy ostrej to normalne, byłam w klinice na początku mojej choroby to każda kobitka coś miała. Umiejscowione są w wilgotnych ciepłych miejscach, przy przyjęciu na oddział zaglądają z latarką do buzi dlatego to wykryli, w innych miejscach tez mogą być. Nie jest to nic nadzwyczajnego także kaszel czy opryszczka Jest to pierwsza chemia mamy dlatego jest odizolowana. Mama jest młoda da radę . A gdzie mama się leczy?
  • 7 lat temu
    W Kielcach świętokrzyskie centrum onkologii
  • 7 lat temu
    W Kielcach świętokrzyskie centrum onkologii. Tez mam nadzieje ze damy z ta ostra białaczka. Mam nadzieje ze chemia obędzie się bez żadnych poważnych komplikacji.
  • 7 lat temu
    Kasblo- o komplikacjach muszą mówić ale nie muszą występować, po grypie też mogą być komplikacje
  • Kasblo - chemia to chemia, pogadać lekarze muszą i powiedzieć co trzeba. Ale mama młoda!!!
  • Kasblo- początki są zawsze ciężkie ale będzie dobrze trzymam kciuki za mamę :D :D


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat