Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Muszę jeszcze mamę może jakimiś witaminami wspomóc żeby lepiej przechodziła chorobę
  • Jednak gorączka pokrzyżowała plany, szukają infekcji, nie wypuszczą córki w tym tygodniu:(
  • Kasblo - oczywiście, że mamie potrzebne wsparcie witaminowe, na pewno wzmocnienie dobrymi bakteriami ale nie dawaj nic sama!! Ale wszystko pytaj lekarza bo to nie ma żartów!!!
  • Wiola79 - na początku tak jest. Córka dostawała hydroksykarbamid a to niszczy organizm i na pewno troszkę jest osłabiona. Lepiej dla Niej jak z gorączką poleży w szpitalu. A tak musiałabyś iść z Nią do lekarza rodzinnego a tam pełno chorych. Widzisz, dlatego ja pisałam o tej higienie i czystości rąk i o tym, że jak nie muszę to nie chodze po galeriach. Białaczka jest do okiełznania i nie jest taka straszna ale to jednak rak systemu immunologicznego więc ja dmucham na zimne. Będzie dobrze!
  • Wiolu i Kasblo trzymamy kciuki za powodzenie. B)
  • 7 lat temu
    Od dzisiaj mama ma brać chemię jedna butelka która będzie schodzić 22 godziny.
  • Witam, dzisiaj córkę wypisali, za 12 dni mamy się pokazać:) wyniki dobre tylko crp podwyższone, morfologię i crp mamy zrobić 29.05. :)
  • Kasblo - nie znam się na chemii w butelkach. Ale dobrze, że mama tak szybko zaczyna leczenie!! Życzę mamie dużo zdrowia a Tobie dużo siły!!
  • Wiola_79 - A ile córka dostaje Glivecu dziennie? Ile mg? Życzę Wam dużo zdrówka i też trzymajcie się kochane!!!!
  • Dostaje nibix 400mg, pielęgniarka źle nas poinformowała, że to glivec, ale po rozmowie z doktor prowadzącą wiemy, że nibix.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat