Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • To trzymam za Was kciuki!! Będzie dobrze <3 <3 <3
  • Filipos w Lublinietna Staszica trwają badania kliniczne z posatynibem :-)
  • Tak gorączka zeszła, ale pojawiła się jakaś wysypka i byłyśmy na nieplanowanej wizycie w szpitalu, ale wszystko ok doktor przepisał lek na alergię, córka ma przez kilka dni brać. Powiedział, że to prawdopodobnie skutek uboczny nibixu. :)
  • Tak to może być skutek uboczny nibixu mnie po jakimś tygodniu brania pojawiła się wysypka ale szybko minęła.kontroluj córce wagę bo tycie to też skutek uboczny nibixu.trzymajcie się.uściski <3 <3 <3
  • Wiola 79 czy lekarz nie omawial kwestii przeszczepu szpiku w przyszłości dla córki. Skutki uboczne są zawsze na początku a potem organizm powoli się przyzwyczai i będzie ok. Życzę wam wytrwałości i dużo optymizmu na przyszłość.
  • Wiola79 - ale nosisz ze sobą ulotkę nibixu? Aby lekarz wiedział co może dać córce. Życzę Wam miłej niedzieli kochani!!!!
  • Dziękuję kochani za wszystko, ulotki ni musiałam mieć, bo byliśmy w tym szpitalu gdzie córka leżała, ale pamiętam, żeby nosić :)
  • Witam jeszcze raz, mam pytanie czy podwyższone crp może być spowodowane braniem nibixu? Córka nie ma kataru, żadnej infekcji dróg oddechowych, dróg moczowych a ma podwyższone crp. :(
  • Wiola - ja nie wiem. Ja jadłam ten lek od 2006 roku i nie pamiętam czy miałam crp badane. Ale za to często czułam się chora.... a nic mi nie było. Teraz z kolei mam czasami podwyższone crp a czuję się dobrze, bez gorączki. Nic z tego nie rozumiem. Tu ludzie jedzą ten lek to na pewno dostaniesz odpowiedź
  • 7 lat temu
    Hej Wiola79. Od brania nibixu nie powinno być podwyzszone crp. Może ma jakąś bakterie w gardle trzeba by zrobić wymaz z migdałków, albo troszkę jakiś ząb popsuty. Nie musi być żadnych objawów a wystarczy ze jest bakteria i crp idzie w górę. Ja tak miałem. Jak nie jest dużo podwyzszone to może być to.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat