Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Wiola 79 - witaj. Bardzo mi przykro z powodu choroby córeczki. Jeśli stwierdzili PBS to na pewno wszystko będzie dobrze! Skutki uboczne są bardzo różne w zależności od człowieka i innych chorób. Twoja córeczka jest młoda, silna, nie musi mieć skutków ubocznych! Hydroxymocznik jest silnym lekiem, to agresywna chemioterapia, na pewno będzie potrzeba Córce dieta lekka i zbilansowana, która Ją wzmocni!!! Ale po zmianie leku będzie już coraz lepiej! Życzę Wam dużo dużo siły!!!!
  • Dzięki za słowa otuchy:)
  • 7 lat temu
    Nala- dzięki za instrukcję pokrzywową, jutro pędzę na Kaszuby rwać bo już będzie 14 maj a jak dziadek mówił do 10 trzeba zebrać. Czarna porzeczka jest u mnie w ogrodzie, miód z pasieki sprawdzonej, cytryna to wiadomo, miętę i melisę kupię a jak wypiję 2 litry i popędzę do kibelka to ciepło o Tobie pomyślę, Dzięki :D Usg i wszystkie badania, dosłownie maraton badań zaczynam od 16 maja ale i to było zawsze ok. łącznie z echem serca. Pogoda się poprawiła i trochę wypycha z domu trzeba się ruszyć. Nadwyżkę pokrzywy chyba ususzyć, ale jak na słońcu czy w pokoju na podłodze na prześcieradle?
  • wiola_79 będzie dobrze ja za wiele doświadczenia nie mam bo od nie całego roku choruje ale trzymajcie się razem z córką będzie dobrze <3 <3 <3 <3 <3 <3
  • Trudne pytanie

  • 7 lat temu
    Witam mama mi trafiła na oddział hematologii ostrej białaczki jedynym objawem miała ostra anginę od 2 miesięcy brała 4 antybiotyki ostatnio ostry stres z wyników badań niedokrwistisc i limfocyty 72 tys proszę o pomoc czy to na pewno białaczka Pozdrawiam
  • Nie martw się jak już jest na hematologi to na pewno jej pomogą, a można widzieć gdzie trafiła na odział .Powodzenia
  • Retyja - no bardzo mi miło, że będziesz o mnie myśleć, nawet jak będziesz w kibelku hahahahahaha Ważne aby działała pokrzywa! Ja już w niedziele zerwałam i już piję. Jest bardzo fajnie! Po zaparzeniu tak widelcem ją dźgam aby więcej soku puściła. Zapomniałam tylko nazrywać liści porzeczek i malin. Ale w sobotę tam znowu jade. Nadmiar pokrzywy suszę na klamce od okna. Na klamkach od drzwi. Związuje gumką i zawiązuje wstążkę. Nie mam gdzie. Ja i tak mam wiecznie pootwierane okna to ona sobie tak schnie w przeciągu lekkim.
  • Kasblo - Potwierdzić ostrą białaczke może tylko lekarz na podstawie badania szpiku. Ja miałam potworną anemie i 140 tys leukocytów i okazało się, że to przewlekła białaczka. Trzeba niestety poczekać parę dni na wyniki.
  • Woila_79 - jak się córka czuje???


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat