Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Dora - ostatnio oglądałam końcówkę programu i lekarz mówił, że jak ma się podwyższony cholesterol to trzeba koniecznie dbać o wątrobę!! Nie wiem dokładnie o co chodziło, ale na logikę to ma sens.
  • Mariolka - ciekawe na jakie leki Tobie zmienią!
  • Jeszcze w szpitalu ,ale jest nadziej że w piątek wyjdę :) :) :) :)
  • Napisz Mariolca jak już będziesz w domku <3 <3 <3 Ja jadę jutro do hematologa. Od września jestem na Tasigmie ale bardzo małej dawce 2x200mg. Zobaczymy jak organizm sobie z tym radzi. Pierwszy raz tak bardzo się boje :( :( :( :( :(
  • Nala bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki <3 <3 <3 <3 . Idę do domku bardzo się cieszę :D :D :D :D :D
  • Wszystkiego najlepszego z okazji świąt wielkanocnych i wesołego alleluja dla wszystkich
  • Dzień Dobry po Świętach :D :D :D :D Jak tam brzuszki pełne i syte :D :D :D :D Ja w piątek odebrałam wyniki hematologiczne. Od pół roku na minimalnej dawce Tasigmy i wyniki bardzo dobre. Tak więc ogromny kamień spadł mi z serca!!!!
  • Mariolka byłaś w domu na Świętach???
  • nala byłam na święta w domu wyszłam w piątek .Jutro jadę na konsultacje do Gliwic czy kwalifikuje się do przeszczepu czy nie. A w piątek znowu na badania mam nadzieje że będzie ok.No i w sobotę się z wami spotkam :D :D :D <3 <3 <3
  • To świetnie że mogłaś spędzić święta w domu!!!! A nie szpitalnych murach!!! Trzymam zatem kciuki za jutro!!! Napisz proszę po wizycie. I cudownie że się spotkamy w sobotę!!!!


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat