Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Nala jeszcze raz ci dziękuję i trzymaj się cieplutko <3
  • Nie ma za co :D Ty również <3 <3 <3
  • Witajcie dziś byłam u mojej hematolog omówić wyniki usg i zlecić badania - i wyczytując się w opis usg : nie ma pani woreczka żółciowego? No to wszystko wyjaśnia- inny metabolizm bilirubiny i........ stąd u mnie taki efekt po Tasignie- wątroba oki a bilirubina powyżej 2-3 :-) bo woreczka nie mam 7 lat a tu taka niespodzianka - ona nie pytała ja nie mówiłam a wywiad ....... Jest tylko na początku leczenia i nikt do tego nie wrócił a inne usg: nie zwróciła uwagi ....... :-) zagadka rozwiązana
  • 7 lat temu
    Zostaje dalej przy imatinibie (nibix dzis dostalam). Jest poprawa, wiec Sprycel zostaje w odwodzie
  • Iwoska - ale jaja!!!!!! Jak to trzeba dbać samemu o siebie i szukać i szukać!
  • MagdaP, nala123 co by nie powiedzieć my pacjenci lubimy zagadki :-) bo czasami decyzje lekarzy i nasze wątpliwości są zagadkami :-)
  • 7 lat temu
    W zeszlym roku na imatinibie leukocyty mi rosly powolutku, potem zaczely troche spadac. Szpik mialam w grudniu, w styczniu zmiana leku na Tasigne. Przez miesiąc było ok, potem zaczela sie infekcja i po 2 tygodniach zaczelo rosnąć i to szybciej. Po powrocie do imatinibu znowu spadek
  • 7 lat temu
    W zeszlym roku na imatinibie leukocyty mi rosly powolutku, potem zaczely troche spadac. Szpik mialam w grudniu, w styczniu zmiana leku na Tasigne. Przez miesiąc było ok, potem zaczela sie infekcja i po 2 tygodniach zaczelo rosnąć i to szybciej. Po powrocie do imatinibu znowu spadek
  • Ja odżyłam na tasigmie. Imatynib wykańczał mnie i mój żołądek. tasigma jest fajna :D :D :D
  • Mi tez teraz zmienią tabletki nie wiem jeszcze na jakie, ale też kierują na przeszczep szpiku j. :) :) :) :)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat