Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Iwoska25 - i co tam Misiaku złoty w usg?? Wiesz, przypomniało mi się wczoraj jak w Kudowie "pożyczyłaś" mi swoje leki :D :D :D :D :D Prawie się nie znamy a już prochy sobie podjadamy :D :D :D
  • No kochani pusto w brzuchu i pusto w cyckach:-) ahhhhhh to życie :-)
  • I oby tak dalej .
  • Jestem nowa mam pytanie do Nala123 moje MMR było już 0.002 a teraz mam 0.005 czy u Ciebie też tak podskoczyło a później opadło bo trochę się boje a wizytę mam dopiero za miesiąc
  • Witaj Dora1119. Masz cudne wyniki!!!! Boże jak cudownie!!! Masz dwa zera po przecinku, a to marzenie każdego chorego!!!!! Niczym się nie martw na zapas!!!!!! Te wyniki oznaczają, że są tylko śladowe komórki u Ciebie. Ja mam MMR czasami 0,029 a czasami 0,059 i później znowu spadają i taka huśtawka od lat. Tak, to normalne, że raz są ciutkę niższe, raz wyższe. Ja leczę się we Wrocławiu, mój lekarz powiedział, że osoby które maja dwa zera po przecinku (tak jak Ty) są już w eksperymentalnej grupie odstawienia leku. Bo to prawie jakby choroby nie było. Naprawdę wyniki tylko pozazdrościć i tylko i wyłącznie cieszyć się!!!! Trzymaj się i donieś nam jak będzie za miesiąc! Pozdrawiam serdecznie!
  • Nals ma calkowita racje, tylko sie cieszyc z takich wynikow i tak ttzymac.
  • Zgadzam się z przedmówcami dwa zera to super wynik :-) ja mam 0,007 po pierwszym badaniu na Tasignie - następne w czerwcu :-)
  • Oj tak, z Iwoski wyników też jesteśmy dumni!!!!! :D :D :D
  • Dziękuję bardzo za wsparcie na PBSZ leczę się od 1.5 roku w Poznaniu i biorę NIBIX 400
  • O, moja babcia była z Poznania. Pozdrawiam Cię i Poznań :D :D :D


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat