Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Padam na twarz 5 godzin spędzonych w przychodni u hematologa to dla mnie za dużo ..... wyniki morfologii ok wątrobę ratuje liv52 także super!!!! tylko bilirubina nie odpuszcza bo 2,9 - mam iść z tym do gastrologa ale wszystko jest nieważne bo jutro wyjazd..... i odstresowanie od wszystkiego B)
  • Iwoska - serdecznie pogratulują swojej wątrobie :D :D :D :D :D Masz racje, jutro stres odpuści. Nie byłam w Kudowie, ale powietrze tam jest magiczne! Wody zdrojowe zrobią swoje!!
  • 8 lat temu
    Czy nadal bierzesz Glivec?
  • Jeśli pytanie było do mnie - to nie po 9 miesiącach przyjmowania Imatinibu zmieniono mi lek na nilotinib (tasigna)
  • Kochani jak pisałam wcześniej moja wątroba szwankuje i nie lubi Tasigny (bilirubina 2,9), więc tuz przed wyjazdem hematolog powiedziała że mam skonsultować się z gastrologiem więc grzecznie wczoraj poszłam do rodzinnego po skierowanie aby umówić się do specjalisty i tu moje największe zaskoczenie - NFZ mnie zaskoczył o 12.00 biorę skierowanie od rodzinnego a na 12.45 rejestruje się do gastrologa SZOK niedowierzanie że tego samego dnia mam wizyte u specjalisty - jadę szybciutko z dzieckiem bo nie załatwiłam sobie opieki w tak krótkim czasie i super Pan mnie przyjmuje bez czekania o 12.45 - diagnoza podejrzenie kamienia żółciowego w przewodzie zleca rezonans brzucha, usg i każe schudnąć ze 20 kg to moje problemy z wątrobą miną (jakby to było takie proste) - dzwonię popytać gdzie rezonans zrobić a tu mi mówią że w sierpniu wolny termin mają a do sierpnia padnę trupem :-)
  • O matko Iwoska!!! Ile to trzeba mieć siły, zdrowia i czasu aby móc sobie swobodnie chorować!!! Sierpień! To jakaś porażka. Może wystarczy na początek samo usg brzucha? Nie wiem jak długo czeka się u Was na usg, ale może akurat to wystarczy i zacząć już jakąś terapie. Pamiętaj o moim dietetyku! On naprawdę się angażuje i sama o sobie widzę, że dieta pomaga. Trzymaj się i nie waż się padać a już na pewno nie trupem!!! :D :D :D
  • Na usg idę w poniedziałek a rezonans też zrobię - na całe szczęście mam prywatną opiekę medyczną z pracy więc na rezonans max 3 dni będę czekać od czasu wydania skierowania. A padać nie zamierzam bo póki pracuję to mogę się szybciej dostać do lekarza - transakcja wiązana :-)
  • hej nalla123!!napisz mi na priv prosze namiary na Twojego dietetyka !poszukuje dobrego a TY piszesz ze masz dobrego ok? pozdrawiam!
  • Bardzo ciekawe: http://www.tvn24.pl/sensacyjne-wyniki-naukowcow-przelom-w-leczeniu-bialaczki,619919,s.html
  • Uleczka 725 - proszę bardzo, podaję maila dietetyka: pawel.woeltz@gmail.com Napisz mu, że masz maila od gosi polak. Bo moje koleżanki z tego forum mają pierwszeństwo :D :D :D Reszta może poczekać. Trzeba będzie ankietę wypełnić i to dokładnie ale nie zniechęcaj się. On musi wszystko przeliczyć i wiedzieć jak dietę ustawić. Wszystko odbywa się przez maila. On napisze później ile mu zapłacić za poradę.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat