Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • dzieki nala123!!ja poszukuje dietetyka zeby pojsc fizycznie do niego!dla mnie skypy emeile to niezabardzo - ale slicznie dziekuje!pozdrawiam!
  • nala 123 dziękuję :-)
  • Uleczka725 - no przykro mi. Mi właśnie forma kontaktu przez maila najbardziej odpowiadała. Wcześniej miałam się z nim spotkać, ale to chłopak młody i uznałam, że łatwiej mi będzie napisać coś osobistego niż patrzeć mu w oczy i mówić o pewnych krępujących problemach. On jest z wrocławia, jeśli Ty też to spotkanie wchodzi w grę. Trzymaj się Uleńka i powodzenia w szukaniu :D wiesz, u nas w niektórych przychodniach są dietetycy w ramach NFZ. Zobacz na stronie NFZ z kim w Twoim mieście podpisali umowę. Może to Ci pomoże znaleźć kogoś i to za darmo.
  • hej nala123! ja jestem z podkarpacia to mam troche daleko :( mi niechodzi tez zeby bylo za darmo , tylko zeby byl naprawde dobry dietetyk i nie przez net bo ja musze w realu miec kontrole ,Mam znajomych co bardzo dobrze radza sobie w Gaca system ale jak slysze ze niemowia wszystkiego swojemu doradcy czasem cos oklamia ze jedza ja tak niechce a mysle ze i ja bym tez tak konbinowala .... hihi Chudna bardzo ladnie po 40 kg nawet w roku. Ale ja musze miec namacalna kontrole ....... pozdrawiam goraco i dziekuje za info!! :D
  • Dziewczyny ale macie problem, ja uwazam ze ruch i przyslowiowa dieta"mz " to waga i watroba beda w normie.❤?.
  • Uleczka 725 - no to trochę do mojego dietetyka z wrocławia masz daleko :D :D :D Ja stanęłam na nogi po jego diecie, Iwoska była w Kudowie to może potwierdzić :D :D :D I kawę nawet mogłam wypić, to cud jakiś. Daj znak jak kogoś znajdziesz. I oby był najlepszy w Twojej okolicy :D
  • Potwierdzam potwierdzam :-) kawa była pyszna, jadwigap akurat w moim przypadku dieta to nie jest kwestia wagi tylko konieczności odciążenia organizmu żeby lepiej dawał radę w walce z chorobą ..... niestety tasigna ma wiele skutków ubocznych min. bardzo obciąża wątrobę i MZ to o wiele za mało dla mojej wątroby....... odpowiednio zbilansowana dieta pomogła nali123 super funkcjonować pomimo że akurat to szczupła osóbka i liczę że dobry dietetyk mi pomoże :-)
  • Iwoska ja wiem, ze tasigna daje dużo skutków ubocznych bo jest dużo silniejsza od glivecu. Ja caly czas brałam i biore300g /glivec i nibix/ z uwagi na skutki uboczne. Proszę nie bierz do głowy ale czasem trzeba zażartować a i tak kazda z nas wie co jest dla siebie dobre. Pozdrawiam
  • Iwoska ma bardzo dobro dobrego sprzymierzeńca w walce ze swoimi problemami - boskiego Syna i cały czas się śmieje!!! A tak, dieta dobrze dobrana czyni cuda. Kurcze, zupełnie zapomniałam, że pod koniec grudnia 2015 sama już z domu nie wychodziłam. Ale jaja.
  • Mój synek - to najlepsza dieta na świecie i właśnie dla niego potrzebuję dużo siły :-) Mam nadzieję że odpowiedni bilans energetyczny wystarczy :-) ale lubię też z wami sobie porostu popisać wtedy mi dużo lepiej i nawet żarty wtedy przychodzą łatwiej :-) dzisiaj USG brzucha i piersi - trzymajcie kciuki - lepiej żeby tam nic nie było :-)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat