Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    witam,czy ktoś się szczepil przeciwko pneumokokom?,zaproponowano mi ale nie wiem czy jest to rzeczywiście konieczne
  • Chyba wszyscy mordują karpie że nikt nie odpowiada :-)
  • Witam ,na forum jestem nowa ,ale od dluzszego czasu sledze wszystkie wpisy .Pomogly mi one przejsc poczatek choroby .Daly nadzieje ,ze jesli inni moga z tym zyc to ja tez .Fajnie ze jest takie forum . :) :)
  • Witaj joanna57 mi też forum pomogło rok temu a do grona dołączyłam dopiero po jakimś czasie :-) chyba poprostu musiałam do tego dojrzeć :-)
  • To doslownie tak jak ja .Choruje prawie 2lata ,a dopiero zaczynam normalnie zyc .Pozdrawiam Cie Iwoska 25 i zycze Wesolych Swiat :)
  • 8 lat temu
    Zdrowych, Szczęśliwych i Wesołych Świąt dla Wszystkich na tym forum, pozdrawiam!
  • Święta święta i już po. ..... pora wrócić do rzeczywistości. Jutro mam pobranie próbek do cytogenetycznych to moje pierwsze po 3 miesiącach Tasigny i stres mnie zjada a wyniki dopiero za miesiąc :-) ale za to wątrobę jakby trochę lepszą mam bo pomimo diety świątecznej całkiem dobrze się czuję :-)
  • Dieta jest konieczna ale odchudzająca bo niestety po świętach trochę się zaokrągliłam :-) Postanowienie noworoczne - dieta :-)
  • Witaj Iwoska. Ciekawe co też wyniki cyto. ujawnią :D ale na pewno będzie dobrze. Ty do kudowy jedziesz?? Ja zapisałam sie do dietetyka, ale dlatego że po nowych lekach nadal mam baniak zamiast brzucha. Może dietetyk coś wymyśli. Pozdrawiam serdecznie
  • Życzę Wszystkim - wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat