Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Nala123 Oczywiście widzimy się w Kudowie :-) wyniki cyto pewnie na wizycie w styczniu- zobaczymy :-)
  • Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :) Czy nie martwi was ta kołomyja z lekami dla ludzi po przeszczepach? Przecież jesli ktos z nas będzie potrzebowal przeszczepu szpiku, to nas tez to będzie dotyczyc.. Chyba .. :P
  • To jest straszne że o być lub nie być decyduje nfz a nie lekarz tj. leczyć wszystkimi sposobami zgodnie z najnowszymi osiągnięciami medycyny :-( oby w naszych przypadkach nie były konieczne takie dylematy :-)
  • Witam wszystkich w Nowym Roku i życzę, aby nie był gorszy niż 2015! Życzę Wam wszystkim dużo zdrowia.
  • Dzień Dobry Wszystkim. Czy u Was za oknem też wiosna??? U mnie rano tak ptaki ćwierkały, że aż zaczęłam się zastanawiać jaki dziś miesiąc :D Nasze leki będą działały do późnej starości, przeszczep nie będzie potrzebny :D :D :D :D
  • Byłam w piątek na badaniach, 28 stycznia wizyta. Ciekawi mnie co będzie. Zaczęłam eksperymentalnie jeść Tasigmę co drugi miesiąc 400 mg dziennie, w pozostałe miesiące 600 mg dziennie. Tak od czerwca. Wyniki póki co super, kwartał temu mmr mi wzrosło, dlatego czekam z niecierpliwością na te wyniki.
  • Nala123 trzymam kciuki za jak najniższe mmr a ty trzymaj za mnie :-) dla mnie to pierwszy wynik na Tasignie i też koło 20 stycznia mam mieć wyniki :-) już siedzę jak na szpilkach. Moja krew jest wysyłana do Bydgoszczy a twoja?
  • Oczywiście Iwoska, ja już od dawna trzymam kciuki za Ciebie :D :D :D Moja krew bada się we Wrocławiu, gdzieś na terenie szpitala. Twoja krew dzielna - sama jeździ taki kawał drogi :D :D :D Moja krew 9 lat temu jeździła co miesiąc do Szwajcarii, chciałam jechać z nią, ale mi nie pozwolono. Chyba nie poznała się lekarka na moim żarcie :D Dwa lata temu lekarz mówił, że Wrocław już na szczęście ma odpowiedni sprzęt.
  • A Wy w ogóle macie pobierany szpik??? Bo ja już chyba od 5 lat nie miałam pobieranego, tylko z krwi robią mi molekularne.
  • He he he ciekawe co by moja lekarka powiedziała że chcę jechać z moją krwią do Bydgoszczy? Mi szpik pobierał tylko raz do diagnostyki na początku a teraz mam tylko krew do molekularnej i tyle :-)


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat