Przewlekła białaczka limfatyczna u osób "młodych"

13 lat temu
Witam! Założyłam ten temat, bo na PBL chorują prawie wyłącznie osoby starsze. Jest to nieuleczalna postać raka układu limfatycznrgo (w oststeczności stosuje się chemioterapię, która często przynosi więcej szkody, niz pożytku), U mnie zdiadnozowano PBL w wieku 47 lat, czyli ponad 3 lata temu. Niestety od pwenego czasu nastapiła szybka progresja choroby. W przyszłym tygodniu mam badania kontrolne, po których zapadnie decyzja o ewentualnym rozpoczęciu chemii. Nie muszę pisać, jak sie czuję i co przeżywam. Poszukuję osób z PBL w zbliżonym wieku, aby mieć z kim wymienić doświadczenia. Kilkuletni okres przeżycia, jaki daje ta choroba, to dla osób w podeszłym wieku stosunkowo dobra perspektywa, co innego dla tych, którzy dopiero zaczęli swoje majwiększe zyciowe osiągnięcia. Wiem, że takich osób jest bardzo niewiele, ale mimo to liczę na odzew. Trzymajmy się, razem będziemy silniejsi! Małgorzata
3284 odpowiedzi:
  • 4 lata temu
    Moni- szalej laska szalej!!!!! Świetnie wyglądasz!!!
  • 4 lata temu
    Ja OKA ja OKa, jak mnie słyszycie???? Dzień Dobry białaski - jesteście???
  • 4 lata temu
    Ja GRAB słyszę Cię dobrze i melduję, że tu zaglądam.
  • 4 lata temu
    Kajusia - jak miło!
  • 4 lata temu
    Obecny
  • 4 lata temu

    dziewczęta zdrowieje!! Już mam 31tys wbc.wezly na stałym poziomie.bylam u hematologa wczoraj.to wszystko dlatego  bo na wakacjach piłam sangrie portugalską Hihihi.😂.oto moja dieta Carlo! 😁😉

  • 4 lata temu
    To trzeba było przywieźć do Polski :)) Po takiej Sangrii to białe w dół czerwone do góry i samopoczucie od razu lepsze... Ja w czwartek na 4 dniowy urlopik... już sie ciesze..
  • 4 lata temu
    Ooooo, podoba mi się ta dieta. Muszę wypróbować. Pozdrawiam Was cieplutko. Moniczko dobrze, że zdrowiejesz
  • 4 lata temu

    ale...drodzy państwo 😆

    Zaponialam się pochwalić...że z wakacji wróciłam z ostrym zapaleniem oskrzeli i...zapaleniem zatok...więc jadę sobie teraz na silnym antybiotyku...OT ŻYCIE...😉.urzadzil mnie wiatr z nad oceanu...nie jedzcie tam jak szukacje ciepla i kapieli w wodzie.w wakacje.

  • 4 lata temu
    Witajcie kochani, ostatnio mam problem z netem, a teraz mam gorszy problem bo nie mogę rozwinąć paska z pokojem białaczka i jestem zła bo to utrudnia mi kontakt z Wami


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat