Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4844 odpowiedzi:
  • 2 lata temu

    Leki bez paraceramolui, ibupromu. Ja biorę UPSARIN, ASPIRYN C.

  • co jaki czas musicie się stawiać do szpitala na badania?Mama chodzi co 3 miesiące,leczy się już rok czasu,czy później będą też większe odstępy w wizytach w szpitalu np.6 miesięcy?

  • Mimo, że leczę się już kilka lat, wciąż mam wizyty co 3 miesiące (Poznań) 🙂

  • 2 lata temu

    Elu Ibuprom można brać czy coś się zmieniło,  a chce się Was zapytać czy szczepicie się 4 dawką szczepionki przeciwko covid. Bo tak teraz ucichło i wszyscy zdrowi . Pytałam swojej dr to sama była zdezorientowana bo teraz sie o tym nie mówi.Pozdrawiam

  • covida już niema,teraz jest wojna .Cały rząd robi nas w bambuko!

  • 2 lata temu

    Lidka, niestety to się dzieje naprawdę. Pozdrawiam 

  • 2 lata temu

    Hej, ja wizyty mam co 4 miesiące , leczę się w Gdańsku 2,5 roku. Szczepiona 2 dawkami i 2 x po COVID z bardzo małymi objawami

  • Poznań - wizyty co 3 miesiące. Jestem po trzech dawkach szczepionki przeciw covid, Czwartą zostawiam sobie na sierpień/wrzesień przed ponownym wzrostem zachorowań. Dodatkowo na początku roku miałam Covid, przesłam najlżej z całej rodziny. W razie przeziębienia staram sie bez leków jakimiś naturalnymi sposobami, ale jak już muszę to biorę ibuprofen.
  • Zastanawiam się ,czy częstotliwość wizyt zależy od leku, czy to podejście regionalne. Ja biorę dazatynib (sprycel) i muszę jechać na wizytę co 2 m-ce i oczywiście co 3 m-ce BCR. Leczę się w woj. lubelskim. Pozdrawiam B.B.
  • Witam, leczę się w Suwałkach, wizyty co 3 m-ce oraz BCR-ABL także.



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat